...aneb zařízený byt o 37 m2 s krásnou prostornou terasou v podhoří italských Dolomit...

2010 - říjen, pronajímáme si první vlastní společný byt, nakupujeme první nádobí, dekorace, zdobíme první společný stromeček a já se učím kouzlit v kuchyni :-)!
2011 - Líbí se mi více stylů najednou a nemůžu najít ten vlastní...vintage, shabby, retro, rustic, sever...hledám se. Začínám objevovat zapadlé vetešnictví a bleší trhy, nakupuji spoustu věcí,které se mi ale později vůbec nebudou hodit :-D! Začínám vytvářet a přetvářet, učím se se spreji a barvami..
Pokouším se probudit v sobě zahradnického ducha a pěstuji na terase, co se dá ;-). Zakládám blog.
2012 - Díky blogu objevuji severský styl a totálně mu propadám. Černá - šedá - bílá, toť kombinace přesně pro mě! V bytě vše do hněda - co teď????
V létě kupujeme novou sedačku - potřebujeme větší a rozkládácí, aby se naše časté návštěvy z Čech měly kde vyspat. Využívám příležitosti a hledám vhodnou barvu. Černá či šedá - toť přání mé... Šedou však nenacházíme a proto si z Ikea odvážíme černou, jak po roce a půl používání vypadá si asi všichni umíte představit. Účel ale splňuje!!
Na podzim pak strhávám dva roky starou tapetu - mé tapetové období už pominulo a vracím se k čistě bílé...
2013 - Konečně je vše podle mých představ, vše vypadá čistě, vzdušne. Neutrální barvy doplňuji podle nálady a sezóny barevnými akcenty - růžovou na jaře, modrou v létě a rezatou na podzim.
2014 - cca březen/duben plánovaný návrat do rodné vlastni, do staré zděděné chaloupky k rekonstrukci - bude to pro mě velká výzva!!!