Zdědili jsme po babičce a dědečkovi velikánskej domeček a tak ho budeme postupně opravovat a vybavovat. Něco už jsme zvládli, něco je jen provizorní a něco ještě vůbec není, tak snad se nám to bude dařit dát do kupy dle našich představ.
30.6.2009 se odstěhuje sestra a tak se budeme přesunovat o patro níž a nahoru po úpravách vezmeme podnájemníka. Už se těším na rekonstrukci...
3.7. 2009 máme hotový projekt, 7.7.2009 podané oznámení o stavbě na SÚ. Tak teď 30 dnu počkat jestli nám odpoví, a pokud ne, tak za 40 dni můžem začít automaticky. Zatím jsme se pustili do stěhování a drobných úprav uvnitř.1.8. jsme se přestěhovaní do přízemí a v patře už bydlí kamarádka. V prvním patře i v přízemí udělaná nová elektřina (zbývají sklepy a garáže) Oznámení o stavbě schváleno. 11.8. objednaná nová plastová okna do 1.patra. (Přízemí nás čeká celé rekonstruovat příští rok) , 16.8. dovyřízen úvěr přes stavebko, tak do týdne budem mít korunky. 19.8. se dohodnem na datumu zahájení nástavby.

TRVALO TO ROK, ALE JE HOTOVO :-)
1.9.2010 rekostrukce vrchního patra dle možností dokončena. Jelikož kamarádka se 31.7. 2010 odstěhovala, tak tam budou nový podnájemníci. Rekonstruovali jsme jen to nejnutnější... Do zimy se pokusíme ještě zateplit část s novou přístavbou a chodbu pod ní.

No a zbývá nám rekostrukce přízemí, kde teď bydlíme. Začneme snad na jaře 2011, protože 25.9. 2010 se nám má narodit naše Nikolka.
Zatím jsme aspoň vymalovali dolní chodby ...
Hlavně je v přízemí v plánu výměna oken a vchodových dvěří, předělání podlah buď na plovoucí nebo na dlažbu (teď jsou lina a koberce), nová kuchyňská linka, rekonstrukce stávající koupelny, nové dveře a podlahy v chodbách.