Koupelna přízemí - Obrázek č. 11/27
 • marta_unebylo by lepší dát v tak maličké koupelně pračku a sušičku na sebe? ušetřilo by se tím místo
  • vemira
   AUTOR
   @marta_u  Zvažovali jsme i takovou možnost, ale vzhledem k tomu, že máme 2 koupelny a tato je spíše prádelna, tak mi bude více vyhovovat pračka a sušička vedle sebe. Nad nimi bude pracovní deska, kde si budu moct suché prádlo rovnou skládat.
   • marta_u@vemira  jj, to chápu. Taky to tak budu mít. Ale u nás to bude čistě technická místnost, ještě s kotlem. A taky to bude hrozně malinká místnost. Ale snad se mi tam vleze ještě i jedna skříňka na nějaké čistící přípravky apod.
    • vemira
     AUTOR
     @marta_u  Tahle koupelna má 6 m2 a taky jsme si mysleli, že je maličká a chtěli jsme dlažbu ve formátu 33x33, aby to bylo ze stejné série jako obklad. Ale pán v koupelnovém centru nám k našemu údivu sdělil, že máme docela velkou koupelnu a dal nám tam formát dlažby 60x60 a nevypadá to úplně blbě 🙂
     My teda máme ještě i přímo technickou místnost (necelých 5 m2), kde bude kotel a máme v plánu tam dát i šuplíkový mrazák a taky ještě nějaký ten regál na zavařeniny. Tu skříňku na čistící prostředky atd. plánujeme právě zavěsit nad tu pračku a sušičku. V létě už se máme stěhovat a postupně si to asi všechno budeme přizpůsobovat v průběhu bydlení.
     • topicekNebylo by lepší o umyvadlo otočit o 90°? Měla bys pak mezi ním a pračkou víc místa. Jestli to je tedy ještě možné.
      • vemira
       AUTOR
       @topicek  Děkuji za nápad. Bohužel už to nejde, vše je pevně dané. Místa by tam, ale mělo být tak akorát. Měřili jsme, jestli otevřeme pračku, kam až sahají dvířka a kolik tam bude místa. Tady na návrhu nám pán v koupelnovém centru dal umyvadlovou skříňku 70 nebo 75 cm, už přesně nevím. My jsme teda spíš počítali se 60 cm. Bude tam trochu víc místa a v tomto rozměru je i větší výběr skříněk a umyvadel.