Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

Víte, jak si vybrat správnou matraci?

Kvalitní spánek je pro tělo nesmírně důležitý – regeneruje organismus a dodává energii do dalšího dne. Víte, jak vybrat správnou velikost matrace právě pro vás? Abyste se nemačkali na posteli, nečouhaly vám nohy z postele a pohodlně se vám spalo. (www.jespen.cz) Měla by matrace mít délku minimálně o 20 cm větší, než je vaše výška. K běžným délkám matrací patří 190 nebo 200 cm, lze však koupit i větší. Pokud patříte k běžným typům, na jednolůžko vám postačí šířka 90 cm, dětem a hubeným lidem pak 80 cm. Naopak pro silnější postavy jsou určeny jednolůžkové matrace o šířce 100 cm, 110 cm, 120 cm nebo i 140 cm. Výška vaší matrace je pak závislá na druhu postele a případných ortopedických problémech - doporučuje se 18-20 cm.

Chcete si pořídit novou matraci do manželské postele ( www.jespen.cz ) a váháte, zda jednu velkou nebo dvě malé? Když se s partnerem neshodnete na stejné tvrdosti matrace, jsou pro vás vhodné dvě malé, stejně vysoké matrace o různé tvrdosti. Dvě matrace jsou praktičtější i pro údržbu – snadněji se s nimi manipuluje a potahy se dají prát odděleně v běžných domácích pračkách.

Velká matrace je vhodná, pokud máte ještě malé děti, které s vámi občas sdílí postel – děti z velké matrace budou nadšené. Velká matrace nemá uprostřed žádné švy nebo mezery, nebude se tak nepříjemně promačkávat. Je nutno však počítat s tím, že polohovatelný rošt pod tuto matraci nedáte. 

Pokud hledáte opravdu kvalitní matraci, která by odpovídala všem vašim požadavkům, dovolíme si vám nabídnout matrace společnosti VEGAS. Firma nabízí kvalitní ortopedické, pružinové, latexové a dokonce i taštičkové matrace. Pozornost k tradicím a ultra-moderním technologiím nám umožňují vyrobit matrace nejvyšší kvality, které disponují vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Můžete si zvolit z mnoha matrací o klasických rozměrech a jádrech, ale i z matracích s atypickým rozměrem. Firma VEGAS také nabízí některé matrace v provedení Zima/Léto, kdy jedna strana matrace je podšitá prošívanou přírodní vlnou z lamy (o gramáži 500g/m2), která má přirozené izolační vlastnosti. Tím matrace udrží tělesné teplo po dobu spánku, a tak nedochází k podchlazení těla. Naopak v létě matrace příjemně chladí. Kolekce matrací VEGAS ( www.jespen.cz ) jsou schopné v nejdokonalejších detailech uspokojit vaše nároky.

Přidané 24. zář 2013.  •  To se mi líbí
www_jespen_cz  
Přidané 24. zář 2013.