2007 - bazén
2008 - dlažba, trávník - mezitím jsem stokrát zkoušela zvelebit zahradu ale to naše monstrum zahubí i miniaturní kytičku, takže jsme vsadili jen na trávník, který stejně přes zimu zlikvidoval, takže letos opět zkusíme zasadit trávu. Ale své zahradnické sklony uspokojuji na předzahrádce, tak uvidíme, jaká bude;o)
2009 - dohadování s rodiči o přepsání domu
2010 - 01/ přepsání domu na mě, 01/zadání projektu projektantce .....zařizování hypo, hledání stavební firmy
2010 - 03/ objednané zastřešení na bazén od fy. Lord X, Praha - typ nízká Delta, elox a 10mm polykarbonát
2010 - 04/ téměř hotový projekt, čekáme na návštěvu topenáře, elektrikáře, hasiče a statika. Formuláře na katastr kvůli změnám - neskutečné vyplňování - a dále vypracovávání dotací na nový kotel, okna a zateplení domu. Hned po tom co dostanu projekt na ruku, podávám žádost o povolení změny projektu na stavební úřad, a pomalu začneme vyřizovat hypotéku. 06/snad začne rekonstrukce.
2010 - 06 - vydáno povolení o změně projektu před dokončením
2010 - 07 - domeček je konečně přepsán na mě i v listu vlastnictví
27/07 - nastoupila stavební firma a začala makat úděsným tempem;o) takže doufám, že nejen že se termín předání neprotáhne, ale zároveň bude dřív než čekáme;o)
5/8 - nás čeká návštěva Mbank kvůli hypotéce - čekáme totiž na doručení dopisu jednomu ze sousedů a teprve pak můžeme jít žádat o hypo.

Takže teď vybíráme podlahu, obklady, dlažby, navrhuji si kuchyň, koupelnu, vybíráme vanu a vůbec vše do koupelny, schodiště, zábradlí, zásuvky, vypínače.... Přemýšlíme o barvách zdí, apod. je toho hodně, ale je to velmi příjemné;o)