Jaké zastreseni bazenu

Dobrý den, zvažujeme k bazénu 6x3m zastreseni Alukov Azure,je to ještě přijatelná výška,ale cena není úplně top.Doporučíte alternativního výrobce dobré kvality nebo lze se u Alukovu dostat na nějakou lepší cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ditava osobní zkušenost nemám, ale jejich jednání a ceny mi přišli fajn. http://www.dagstav.cz/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@kossakowski1980 Dagstav nedoporučuji. Zastřeseni jsme měli mít hotovo 30.9.2020. Do dnes nemáme ještě ani termín. Komunikovali dobře jen do té doby než jsme podepsali smlouvu a poslali zálohu 50% z celkové ceny. Od té doby katastrofa, jen neustále sliby a posouvání termínu. Při posledním telefonátu nám bylo sděleno že ani nedošel materiál na zastřeseni a to máme úplně obyčejné. Pokud nebude zastřeseni realizováno do konce listopadu odstupujeme od smlouvy a prodáváme právníkovi a doufáme že aspoň ještě dostaneme zpět naši zálohu. Pokud se chcete vyhnout problémům, vybírejte jinde.
Odpovědět
@ditava dobry den, ja uz asi 3 rokem mam zastreseni od fi. ALUPO jsou nekde z Moravy, ale jezdi celou CR i zahranici. Dopravu lec maji na webu psanou jsem neplatila. Sama jsem je oslovila po referencich od kamaradu. Cena taky dobra oproti vrlkym firmam. Jsou velice slusni i jejich montaznici. Ted v lete mi menili zaviraci srouby za bezpecnostni, pac muj maly koumak (3 roky) se naucil bazen otvirat a dipravu jsem take neplatila. Se zastresenim nemam jediny problem. Cena cca 90 tisic 7x4 a 4 segmenty. Je to asi 1m vysoke, coz se mi moc nelibilo, ale zase je super, ze se tam da koupat i kdyz neni uplne top pocasi.(nase sezona konec brezna- rijen neohrivam jen slunce pres zastreseni, v lete naipak nutne vetrat).Pod tim nizkym se plavat neda, jen kdyz,se fakt odkryje.
Odpovědět
@fyii Dobrý den, moc děkuji za tip!
Odpovědět
@haaanaaas Dobrý den, no to zni strašně 😞měla jsem od nich nabídku a strašně mě uháněli,at to objednám, tak jsem ráda, že bazén ještě nemáme hotový a neobjednala jsem od nich.Drzim palce, at to pro Vás dobře dopadne!
Odpovědět
@ditava Máme Alupo a jsme naprosto spokojeni s jednáním, dodáním, cenou i kvalitou.
Odpovědět
@ditava neni zac, fakt co rekli i s terminem vse dodrzeli a kvalita vyborna. Za 4 segmenty chtela konkurence i o 150 tisic vic, takze asi tak, nemam za bazenem uz vic mista jen 2 metry a oni dokazali to zastreseni udelat tak, ze mi nad bazenem je presne na rantlu a nezasahuje do bazenu, takze super. Maji zakazek urcite dost, nejakou dobu jsem cekala cca 3- 4mesice myslim
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme Alupo a velká spokojenost.
Odpovědět
@ditava no jako jsme z toho už opravdu " na nervy". Mám velice šikovného může který zvládne veškerou práci kolem domu a zahrady svépomocí takže s tímto přístupem nemáme zatím žádné zkušenosti. Bohužel jsme natrefili na opravdu špatnou firmu ale v době objednávky jsem na ně našla jen samé pozitivní recenze..... no nyní už nikde žádné recenze nemají takže to asi o něčem svědčí. Snad se dočkáme buď zastřeseni do konce příštího týdne nebo aspoň vrácení zálohy. I tak nám to udělalo čáru přes rozpočet protože jsme samozřejmě nepočítali ještě s porizivanim nějaké zimní plachty atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@petra_motlova panebože, tak ještě že jsme nic nepodepsali.Ať Vám to dobře dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer, tak konečně na konci listopadu jsme se dočkali namontovaní objednaneho zastřeseni, nutno tedy říct že po dost velkém nátlaku z naší strany. Upřímně doufáme že bude vše fungovat jak má a že už o firmě Dagstav v životě neuslyšíme. Což jsme jim take řekli. Doufám že i vy ostatní se dočkáte splnění svých zakázek.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@gebauer Vážený pane, ano zastřeseni jsme dostali ale jak říkám dva měsíce po termínu a to po telefonních urgencích ob den z naší strany, už se nezmiňuji o tom že krytky jsme museli uhánět další tři týdny než jsme se jich dočkali..... a nezlobte se na mě ale pokud se někdo ptá na doporučení je Vám snad jasné že Vaši firmu po naší zkušenosti nikomu doporucovat nebudeme. A je velmi smutné že se vymlouvate na "dobu" když i Vaši zaměstnanci na montáži přiznávají že přístup Vaši firmy není úplně v pořádku....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@gebauer to si klidně prověřte, Vaším montaznikum jsme řekli to stejné že děkujeme a doufáme že o Vaší firmě už nikdy neuslyšíme a nebudeme muset řešit například reklamace. Krytky, které nám při montáži nebyly dodané a byly příslibene odeslat ihned po montáži (proběhla 29.11.) byly poštou odeslané od Vás 16.12. po našich cca dalších 5 telefonátech, takže každý ať si udělá obrázek sám. Nechápu jak můžete mít ještě tu drzost se tady do nás navážet. A jestli si myslíte že jste jediný podnikatel v republice, který řeší problémy s dodávkami a termíny tak se zkuste rozhlédnout kolem sebe.... ale je rozdíl v přístupu k zákazníkovi. Váš přístup byl takový, že jsme se museli neustále připomínat my sami, dokola telefonovat a zjišťovat kdy to bude a tak dále. Slušná firma své klienty informuje o zpoždění sama od sebe. Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů.
Odpovědět
@gebauer PS: jako někdo kdo už několik let pracuje v obchodní firmě ktera dodává průmyslové řešení a ma také zahraniční zakazniky i dodavatele po celém světě moc dobře vím co je to když prostě nepřijdou očekávané dodávky včas. Ale každý zákazník ocení to když s ním budete jednat na rovinu a fér i když je to nepříjemná věc, než slibovat nereálné termíny a nesplnitelné věci které jako někdo kdo už je několik let v oboru musíte od začátku vědět že je to nesplnitelné. Jak se říká s "pravdou nejdál dojdeš". Tím bych to ukončila. Reklamu si dělá každý sám.
Odpovědět
Profilova fotka
@ditava alupo,spokojnost.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Doporučuju Famitech. Super jednání, cena i kvalita.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?