Šedá folie v bazénu. Máte někdo zkušenosti?

Dobrý den, začínáme vybírat folii do bazenu. Ve vzorníku mne zaujala šedá folie . Nemáte někdo zkušenosti. Do modré se mi nechce:)
Odpovědět
Opravdu nikdo nemá nebo neviděl bazén se šedou folii?
Odpovědět
Profilova fotka
@sharon41 my máme jen dno a schody a je to super
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj, soused má Alkorplan světle šedá, vypadá nádherně, mohu zaslat reál foto na email. Na podzim se taky chystáme dělat bazén s šedou folií Alkorplan 3000, mohu potvrdit, že je to opravdu kvalitní materiál, teď na ni mají v DEK Trade akci :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
ahoj, nemůžete hodit prosím sem ty fotky s šedou fólií? taky by mě to zajímalo :)
Odpovědět
Šedá by mě také zajímala, kdyby bylo foto, ja uvažuji ještě o bílé..
Odpovědět
My mame bilou perletovou. Kamarad ma treba cernou folii a za chvili stejne zbelela. Oba mame ale bazeny se slanou technologii..
Odpovědět
@makymj neměla byste prosím foto? Děkuji
Odpovědět
@jaroslav1987 No mela, ale my ho jeste nemame napusteny, jestli muze byt i tak, poslala bych do IP. Jinak jsem koukala, ze i ta cerna folie ma proste krasnou barvu vody. Neverila jsem tomu :-)) My mame primo tuhle https://youtu.be/P1ybx8N0utA
Odpovědět
@makymj za fotku budu určitě rád. On je právě problém, že člověk si to nedovede moc představit ..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@makymj dobry den,prosim jakou mate zkusenost s tou bilou perletovou folii,nespini se vice?Jde vycistit,treba linka od vody pod skimmrem?Musim se uz rozhodnout mezi bilou a sedou a vice se mi libi bila,ale bojim se udrzby.Dekuji
Odpovědět
@mpetlachova dobrý den, my jsme nakonec dali na klasiku. Takže neporadím. Děkuji a přeji krásný den Šárka
Odpovědět
Dobrý den, nemáte někdo v bazénu pískovou folii? Ve vzorníku se nám líbí, i z fotek na internetu vypadá voda v bazénu s pískovou folií moc pěkně, ale přece jen bych byla radši za nějaké reálné foto či zkušenosti. Děkuji!
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@andysek1980 Dobry den, mohla bych take moc poprosit real foto do zpravy? Mockrat dekuji :) .. take uvazujeme o sede folii, ale neni nikde k videni 😔
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, taky uvazuji o sedem bazenu, vyrobce nabizi barvu ral signalni seda 7004.nemate prosim nekdo foto sedeho bazenu i napusteneho? Moc dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
https://www.google.com/search?q=pisci... - je toho moc na webe. Staci pohladat. Mozes upresnit vyhladavanie s: Gris clair - bledoseda, anthracit - tmavoseda My sme tiez vybrali (bledo)sedu foliu, bazen zatial v stadiu projektu...stavat budeme pred letom.
Odpovědět
Profilova fotka
Len dodam, ze vo Francuzsku sa teraz robia hlavne sede folie...tipujem tak 90%.
Odpovědět
Profilova fotka
Este zopar foto so sedou foliou..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@sidzej dobrý deň, čítam, že ste si vybral šedú bazénovú foliu. Máte už bazén hotový? Ste spokojný? Zatiaľ sme v štádiu uvažovania a stále nie sme úplne rozhodnutí, či táto farba bude to pravé. Manžel má strach, že v bazéne bude voda vyzerať špinavo.
Odpovědět
Profilova fotka
@romanaer Manzel nech sa neboji 🙂 Spinavo bude vyzerat, ked bude voda spinava a ked manzel (alebo robot) nebudu bazen cistit 🙂 Voda je krasne cista, ked je bazen cisty a ked mate vsetky parametre pod kontrolou (pH, dezinfekciu, alkalinitu, tvrdost). Nas bazen mame zial zatial len zamerany, COVID & dovolenky nam to oddialili, zaciname "bagrovat" o tyzden (24.8.). Ako som ale pisal vyssie, 9 z 10 bazenov vo FR sa teraz robia sede (az mi to zacina uz vadit) a voda vyzera super. Kupali sme sa u znameho pred tyzdnom, ten ma 10x5m bazen s bledou sedou foliou a vyzeralo to velmi dobre...vid photo.
Odpovědět
Profilova fotka
@romanaer Toto je ten isty bazen, mojeho znameho...s bledou sedou foliou. Vidno akurat listy, kedze robot este nebehal 😉
Odpovědět
@sidzej No je to krasa! Ďakujem za info aj fotky 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@romanaer Tu uz je aj foto naseho bazenu, dokonceny 14.10. Seda folia je pekna, farba vynikne najma na slnku, no toho je uz teraz pomenej, kedze nam tu prsalo posledne 2 tyzdne. Ten dazd je ale fajn pre novy travnik, ktory sme sadili, kedze stavba nam znicila stary travnik kompletne...Foto zo stavby som dal do albumu.
Odpovědět
@sidzej vyzera super 👍🏼 My budeme realizovat az dalsi rok, a nakoniec sme sa rozhodli pre biely. Zastresenie planujeme take ako mate vy, da sa plvat aj pod nim alebo je to uz nekomfortne? A prosim vas okolo bazena mate original bazenovu dlazbu? Dakujem za info 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@romanaer Zastresenie sme si dali trochu zvysit, kedze ja meriam 199cm a aby sa dal plavat kraul/znak aj ked to je zavrete. Myslim, ze to je dobry kompromis medzi estetikou a praktickostou. Najvyssi modul sme dali 90cm. Okolo bazena je prirodny kamen, netusim presne nazov, ale myslim, ze to je niekde z Portugalska, kedze nas stavitel bazenu bol Portugalec 🙂 Drzim palce na vas projekt.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@sidzej dobry den, moc prosím nevíte co je to přesně za fólii? Moc se mi to líbí, ale ze vzorniku co máme doma Alkorplan i Elbe mam pocit, ze jsou ty šedé tmavší, tak se bojím :/ moc dekuju !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_sklibova My sme dali tento: https://www.alkorplan.fr/wp-content/u... - Strana 32, Alkorplan 2000, gris clair (bledo seda) + ten protismykovy sme dali na vsetky schody (vo FR sa to vola antiderapante).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?