Zastřešení bazénu svépomocí. Máte zkušenost?

1 den920
  • @beowulf24  Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání návodu na výrobu zastřešení na email id66071@seznam.cz.Moc děkuji Hanka

• @thomasmarini  Dobrý večer, super vypadá fakt profi. Máte nějaký rozpočet kolik to vyšlo a případně návod? Děkuji

• @beowulf24  super vypadá dobře. Mohla bych taky poprosit o zaslání návodu a plánu? Můj email hanahruba1@gmail.com děkuji

• Sponzor fóra
  • @haaanaaas  dobrý den vyslo mě to okolo 15000 až 17000 přesně nevim mohu dyztak něco zaslat.

• @thomasmarini  super moc děkuji to by jste byl hodný. To je super cena,manžel je šikovný tak by to asi zvládnul vyrobit,jen by potřeboval nějaký "výkres" k tomu a soupis materiálu. Můžete dát prosím i tip u jaké firmy jste materiál pořizoval?

• ahoj
    Zastrřšení na kruhový bazén průměr 4,6 m jsem vyrobil z ocel jeklu a polykarbonatu.Za material i se zakladnou cca 30000 kč.

• @beowulf24 můžu poprosit taky u nějaký plánek nebo výkres? martin.felix@email.cz
    kdyby se i uprostřed použil ten profil 100x20 tak by se asi pruhyb skoro vyřešil ne?

• @martin_felix  Dobrý den, částečně asi ano. Ale pokud bych to dělal znovu, udělal bych ty dvě zlamovací křídla s přiznaným spádem. Protékání vody v sezóně problém není, to děti vycákají ještě víc. V zimě to ale musím hlídat, aby nedošlo k zaplavení skimmeru. Při následném zámrazu by to mohlo udělat paseku. Výkresy jsem poslal. Nejvíce oceňuji velmi rychlí ohřev vody. Sezónu děti zahajují v půlce dubna, voda má tou dobou tak 25 stupňů.

• Zastřešení na kruhový bazén průměr cca 5m domácí vyroba za materiál necelých 30000 kč

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů