Zastřešení bazénu svépomocí. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chci se zeptat, zda jste někdo dělal zastřešení bazénu svépomocí? Máme poměrně velkej bazén 4x8 a zastřešení by nás vyšlo + - na 100.000,- A jelikož můj táta umí pracovat s kovem a svařovat, zvažujeme, že bysme se do toho pustili sami. Nemáte tedy někdo zkušenost?
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání návodu na výrobu zastřešení na email id66071@seznam.cz.Moc děkuji Hanka
Odpovědět
@thomasmarini Dobrý večer, super vypadá fakt profi. Máte nějaký rozpočet kolik to vyšlo a případně návod? Děkuji
Odpovědět
@beowulf24 super vypadá dobře. Mohla bych taky poprosit o zaslání návodu a plánu? Můj email hanahruba1@gmail.com děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@haaanaaas dobrý den vyslo mě to okolo 15000 až 17000 přesně nevim mohu dyztak něco zaslat.
Odpovědět
@thomasmarini super moc děkuji to by jste byl hodný. To je super cena,manžel je šikovný tak by to asi zvládnul vyrobit,jen by potřeboval nějaký "výkres" k tomu a soupis materiálu. Můžete dát prosím i tip u jaké firmy jste materiál pořizoval?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Zastrřšení na kruhový bazén průměr 4,6 m jsem vyrobil z ocel jeklu a polykarbonatu.Za material i se zakladnou cca 30000 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@beowulf24 můžu poprosit taky u nějaký plánek nebo výkres? martin.felix@email.cz kdyby se i uprostřed použil ten profil 100x20 tak by se asi pruhyb skoro vyřešil ne?
Odpovědět
@martin_felix Dobrý den, částečně asi ano. Ale pokud bych to dělal znovu, udělal bych ty dvě zlamovací křídla s přiznaným spádem. Protékání vody v sezóně problém není, to děti vycákají ještě víc. V zimě to ale musím hlídat, aby nedošlo k zaplavení skimmeru. Při následném zámrazu by to mohlo udělat paseku. Výkresy jsem poslal. Nejvíce oceňuji velmi rychlí ohřev vody. Sezónu děti zahajují v půlce dubna, voda má tou dobou tak 25 stupňů.
Odpovědět
Profilova fotka
Zastřešení na kruhový bazén průměr cca 5m domácí vyroba za materiál necelých 30000 kč
Odpovědět
ahoj prosím mohla bych poprosit také nejaké plánky k zastresení bazénu ca 6x4metry. víme akorát ze nejaké H profily 😄 poradíte?? Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cele zastřešení je svařene z jeklu 42x20x2 mm polykarbonat 10 mm a je přichycen lištou z ocelove pasoviny 40x4 mm ta vyjde nejlevněji Al. je drahý.Plánky žadné nemám potřeboval jsem jen metr vodováhu a stáčečku na profil domácí vyroby.ale nechá se i levně koupit. a klasikě zamečnické nářadí včetně obyč. svářečky.Hodiny práce nedovedu přesne odhadnout.Na kulatý bazen je to pracnější,hranatý bazén je podstatně jednouší.Tam je vše do pravého úhlu žádný kruh nebo kruhové výseče.Pokud by jste chteli mam ještě pár fotek.
Odpovědět
@milan_janda ano poprosím foto děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj posilam par fotek z motaže polykarbonatu.Ten jekl je 40x20x2 mm nahoře mám překlep,žadný jekl 42 mm neni.
Odpovědět
Profilova fotka
@blade75 můžu se zeptat, kde jste nakoupil koleje k zastřešení bazénu? Děkuji za odpověď Palečková
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den toto zastřešení žádne vodící koleje nemá ani nepotřebuje jeden díl je pevně uchycen k betonovému základu okolo bazénu a druhá půlka se otáčí kolem středového čepu pevné části. Pojezdová kolečka jsou z in line bruslí 8 kusů namontovaná na pohyblivé části.I při této velikosti zastřešení otáčení zvládnou i děti jde velice lehce.V případe zajmu mohu zaslat i nějaké foto.
Odpovědět
Tak jsem si také vyrobil zastřešení bazénů. Bazén má 4,25*2,5m . Hliníkové profily 50*30*3. Na konstrukci přijde polykarbonát 10mm. Cena materiálu hliník 6000Kč, sváry 3500Kč, polykarbonát 6000Kč, kování 1500Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@beowulf24 dobry den, konecne se mi doma podarilo presvedcit toto reseni a uvítal bych Váš plánek/rozkres, můžete mi prosím také zaslat? mockrát děkuji. maderaj@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@beowulf24: Prosím také o zaslání, děkuji moc: ShaiMagal@seznam.cz Možná byste měl výbírat bakšiš za každé zaslání 🙂 Určitě to dalo mnoho práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se ale žádny plánky na to nemám vybetonoval jsem si rovny základ okolo bazénu a pomocí lešení a roury udělal střed bazenu ve výšce cca 150cm nad bazenem a pak uz jen stačel profily a svářel viz foto
Odpovědět
@milan_janda
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@milan_janda Dobrý den,mohu poprositt o nějaký nakres,kde nebo jak stě ohýbal Jakl a z jakého je bazén vyroben.A polykarbonát síla odkud stě kupovat a řezání polykarbonátu děkuji
Odpovědět
Dobrý den @beowulf24 , mohu teké poprosit o zaslání plánů? pnovak.ul@gmail.com Předem děkuji. Pořád ještě se nemohu rozhodnout mezi tímto skvělým nápadem (negativa o protékání u pantů jsem si vědom), a posuvným terasovitým zakrytím bazénu - to by pak asi bylo ocelové. Má někdo zkušenosti s výrobou terasového zakrytí. Bazén 6/3 pojezd po kratších straných, tedy rozpon na těch 6m. Děkuji za zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @beowulf24, mohu také poprosit o zaslání plánů? milan.lebeda@centrum.cz Moc děkuji za ochotu. ML
Odpovědět
Profilova fotka
@beowulf24 dobrý den mohla bych se zeptat na postup? Dekuji moc
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, přemýšlím též o takovém zastřešení, líbí se mi to moc a vy jste šikovný. Můžu vás též poprosit o zaslání plánků? Předem moc děkuji. Daniel T. krystufektof@seznam.cz
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, můžu také poprosit o plánek na zastřešení bazénu? Děkuji. daci123456@gmail.com
Odpovědět
@eira_hlavackova Hezký den, jaký máte mail? Pošlu plánky
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ,vypadá to skvělé...mohl bych poprosit o velikost profilu konstrukce...dík
Odpovědět
@michal_kubny Dobrý den. Obvodový profil je 100x20
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?