Zastřešení bazénu svépomocí. Máte zkušenost?

29. kvě 20211240
  • @milan_janda   dobrý den, teda, velmi povedené, nemáte náhodou ještě plánek?

• @milan_janda  
    Dobrý den. Líbí se mi zastřešení ke kulatému bazénu. To jste si vyráběl sám? Pokud ano, šlo by zaslat nějaký výkres a přibližná cena na kolik Vás vyšlo? 😉 Děkuji. Iva, ivapitrova@seznam.cz

• Dobrý den
    Zastřešení jsem si dělal sám a bez výkresů nemám k tomu žádný dokumentací.Je to na bazén 4,5 metru. A za meteriál jsem dal cca 30 000 kč včetně polykabonátu železných profilů,betonů až po šrouby.
    S pozdravem
    Milan

• Sponzor fóra
  • Když koukám na to, jak ta zastřešení svépomocí vypadají, jsem rád, že jsem dal sto tisíc za zastřešení od firmy, která je dělá... fakt nechápu, že si takový věci dáte dobrovolně na zahradu.

• Tak vzhledem k tomu,že jsem díky tomuhle vláknu dostal podnět,chuť a i rady udělat si svoje zastřešení, podělím se i s mým výsledkem. Nejdříve jsem chtěl to co dělal @beowulf24  nebo @net17 , protože je to relativně jednoduché a "čisté" řešení které nezabere místo za bazénem. Ale nakonec jsem zvolil klasický model se zajížděním za bazén. První segment jsem ale udělal pochozí a obložil stejným dřevem jako terasu, tzn. jakmile je bazén otevřený, není vidět konstrukce ( požadavek mé drahé polovičky, že nechce koukat na tu ošklivou skleníkovou konstrukci 🙂 cena mého řešení cca 35.000,-
    děkuji místním kutilům a svépomocníkům a snad někoho toto řešení nadchne a přinutí doma kutit

• update ceny, zapomněl jsem některé komponenty - 42.000,- (kolejnice, dřevo,bazénová plachta pod dřevo, hliníkové profily, kolečka, PVC, vnitřní vodící lišty )

• @ygreen  dobry den, a zakazku bste toto zastreseni prosím neudelal?

• @beowulf24  zdravím, mohl bych Vás poprosit o zaslání návodu na zastřešení bazénu? Mockrát děkuji. Kubas.jk@seznam.cz

• @jiri_madera  dobry den prosim co to je za drevo? Diky

• @beowulf24  Dobrý den, mohl bych prosím poprosit o výkresy. Děkuji

• @fyii  celé je to sibiřský modřín a terasa už je natřená a OSMO olejem na terasy

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat