Jak umístit v prostoru 345x480cm kuchyni, koupelnu a wc?

Profilova fotka
Zdravím, nemáte tip jak umístit v prostoru 345x 480cm co největší kuchyni, koupelnu a wc?
Odpovědět
Profilova fotka
Soucasny nevyhovujici stav mam v albu... :-(
Odpovědět
@davorsuker Není vchod do obyváku ještě jedněmi dveřmi z chodby? Tak to má totiž kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip ano je, dveře do obyvaku z nakresu je možno zazdit.
Odpovědět
@davorsuker Já bych si zkusila hodit na papír toto řešení: Z chodby by byly na levo zvlášť dveře na wc a na pravo zvlášť do koupelny. Za těmi místnostmi dle potřeby by byla po celé délce příčka. Kuchyně by pak mohla být do L. Vybourala bych dveře a ještě kousek zdi k oknu z kuchyně do obyváku. Bylo by to vzdušnější a mohl by tam být jídelní stůl. Nevýhoda by ovšem byla nošení nákupů přes obývák, ale to bych asi zkousla.
Odpovědět
Zkuste se kouknout do této diskuze http://www.modrastrecha.cz/diskuse/by... , řešíme teď podobný půdorys.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme stejný typ jádra a rekonstrukci plánujeme na jaro/léto ;-) Co říkáš na úpravu tady takto:
Odpovědět
Profilova fotka
jaké máte podmínky, co chcete zachovat, něco bych zkusila načrtnout
Odpovědět
@davorsuker Už jsi něco vymyslel? Já to zkoušela, dokonce mi tam vycházela i spíž, ale jen za předpokladu, že by se mohlo vybourat kousek přičky a jídelní stůl by mohl být tak v části obýváku. Což jsi někde, myslím, psal, že nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěl bych co nejprostornější kuchyň i koupelnu, protože teď je oboje mini. Koupelnu mám ted jen 160x160cm a kuch.linku i se sporakem 240cm. Možná by stacil k koupelne jen sprcháč, ale co jsem se díval tak cenově výjde kvalitní srchový kout 4x víc než vana ]-( . Uvítám jakékoli nápady...
Odpovědět
@davorsuker Co zkusit si pohrát s něčím takovým? Je to tam jen tak naházené pro představu.....Není tam vana, ale jen zděný sprchový kout. V kuchyni by třeba mohla být nějaká rohová lavka...chce to zkoušet. Taky záleží na představě, stylu, přesných rozměrech.
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem si to taky tak jak je v tom posledním, kuchyn uplne stejná, jen v koupelně jsem na místo umyvadel dala vanu, sprcháč jak je, ale trochu menší, mezi to naproti dveří unyvadlo, pračka by se možná vlezla taky nebo ji dát do kuchyně
Odpovědět
@davorsuker taky sem dlouho premyslela - temer pul roku, ruzne varianty podlouhle kuchyne, zahnute koupelny a kdo vi co. nakonec jsem nevymyslela nic moc jinyho, vysledek uz jsi videl v albu. jeste muzes kouknout na diskuzi na livingu http://forum.living.cz/viewtopic.php?... kde se nekteri z nas objevili :) - jsou tam zajimave navrhy, pro nas nevyhovujici.
Odpovědět
Článek se načítá
@jancip Máme veľmi podobné, je v albume.
Odpovědět
@great.girl velmi povedené ;-)
Odpovědět
@jancip taky velmi zajimavé a povedené ;-)
Odpovědět
@mirelcom Díky:-) Byl to jen rychlý nástřel:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davorsuker to samé máme my, i když my si nemůže dovolit dveře zazdít - bude tam dětský pokoj. Byla jsem se podívat ve stejném bytě, který je už po rekonstrukci a je pravda, že se v něm toho moc vymyslet nedá, naše uspořádání místností můžeš vidět v albu, vy budete mít asi pravidelní obdélník. Každopádně se do toho prostoru vejde WC, koupelna s malou vaničkou pro koupání malého a naše prchování, kuchyně do L a ještě kulatý stůl, ale je to fakt maličké. Jakmile se mi nějakým způsobem, na který jsem dosud nepřišla, podaří dostat můj nákres do PC, hned ho přidám do alba.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
My jsme na tom stejně. teď se pereme s umístěním wc a umyvadla vana je daná .Budeme předělávat celé jádro zároveň se sousedící kuchyní. Ale zajímalo by mě zda mam sousedící stěnu vyzdít, nebo stačí sadrokarton.
Odpovědět
ahoj, zkusila jsem něco namalovat. kuchyně je s obývákem propojena otevřeným vchodem, jídelní stůl může být v obýváku pod oknem. Kuchyňská linka pod oknem je dřez, myčka ( tzn. celistvá pracovní plocha), vlevo je varná deska a vpravo bych dala kus pracovní desky a pak panel 2-3 60 cm skříněk, kde bude lednice, trouba, mikrovlnka atd.,.. se skříňkami až po strop, abys měla dostatek úložného prostoru. Koukni ke mě do alba, rekonstruovali jsme letos. Na wc se vešlo malé umyvadlo 30x30. V koupelně je prostorný vyzděný sprchový kout a na té dlouhé stěně je pračka s bočním plněním, skříňky, umyvadlo - dá se to opět všechno zakrýt do skříněk a nahoru celistvou desku a bude to krásně ucelený prostor. :-)
Odpovědět
Ahoj, my to máme takto. Ve výklenku u stupaček na wc máme pračku 40 cm.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?