Chodba 100 cm v bungalovu, máte někdo?

Prosím má někdo v bungalovu chodbu jenom 100 cm? mám původně 110 v projektu, ale přemýšlím těch 10 cm dát pokojům a zmenšit chodbu... prosím o radu... děkuji
Odpovědět
@inter71 http://www.modrastrecha.cz/forum/chod...
Odpovědět
@inter71 100 cm máme chodbu, ale zadní, kde jsou dveře do ložnice, detskyho a koupelny. Hlavní chodbu za vstupními dveřmi máme 225 cm a menší bych nechtěl. Jinak ten metr úplně dostačující.
Odpovědět
První foto 100 cm, zadní chodba. Druhá u vchodových dveří 225 cm. (Jiné foto jsem nenašel 😀)
Odpovědět
@inter71 Mame 125cm v nasem malem bungalovu a min bych nechtel. Jakekoliv stehovani / presouvani cehokoliv skonci poskrabanymi zdmi. Prezit tam pujde v pohode a v hotelovem pokoji by mi to nevadilo, ale mit to v baraku?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 1,40m - vypadá to úžasně prostorně ale 1m si nedovedu představit. Je fakt že zatím nebydlíme. Ale už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 110 a je to úplně v pohodě, necítíme to jako omezení. 10cm v pokojích asi moc nepoznáte, na chodbě možná ano.
Odpovědět
@specnaz84 my máme v části chodby metr. Jsme tři, víc nás nebude, nějak zásadně nás to nelimituje. Velké věci (skříně, postel) jsme do pokoje strčili oknem ;-) .
Odpovědět
@inter71 my máme v části chodby metr. Jsme tři, víc nás nebude, nějak zásadně nás to nelimituje. Velké věci (skříně, postel) jsme do pokoje strčili oknem ;-). Nějaká fotka bude v albu.
Odpovědět
@specnaz84 omluva, příspěvek byl pro zakladatele :-)
Odpovědět
Máme 1m a je to úplně dostačující :-)
Odpovědět
@martinam76 Jj, 😀. To mě přivádí k otázce, kdy mi všichni říkali, že tou chodbou nic nepřestehuji. Tak jsem jim řekl, ať se zamyslí a řeknou mi co se dneska kupuje vcelku. Jediný co jsem tou chodbou nesl většího, byla vana 😀
Odpovědět
@inter71 Máme chodbu do L. První (hlavní) část chodby je široká 120cm a ta druhá 100cm. Popravdě si numím představit mít všude těch 100. Těch 120 je úplně ideálních.
Odpovědět
Článek se načítá
Máme 110. Pohoda. Mnozí mají ve stopadesátce bungalovu dálnici skrze. Pak přijdou k nám do 135tky a koukají jak velké máme ostatní místnosti. No bodejť. V chodbě nespim, nejim, nekoupu se - spojovačka.
Odpovědět
Mám 1300, asi by stačilo i 1200. Když vidím, jak tam chodím a nosím různé věci, tak bych menší asi nechtěl.
Odpovědět
@svitilnasvititva super, nemáte foto chodby?
Odpovědět
Mame 140cm. Mensi bych nechtel:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nesla bych do toho. Taky zalezi jak ma byt chodba dlouha. Cokoliv desiho bude jak tubus pro krecka.
Odpovědět
Záleží jak chodba vypadá a kam vede.. někde metr je v poho, někde ne..třeba v našem bych metr nechtěla, máme 1,2m z předsíně do obýváku a menší neeee, kamarád má metr chodbičku vedoucí jen do ložnice a tam ok
Odpovědět
Máme 1,10 m je to chodba k pokojíčkům, ložnici a koupelnám a je to v pohodě, dokonce tam plánuji i úzkou komodu. Myslím, že i ten metr by stačil. Fotku chodby mám v albu.
Odpovědět
@tinabla budeme to mít stejně... chodba k pokojíčkum, ložnici a koupelně... no musíme rozhodnout zda těch 100 nebude málo jak většina zde píše...
Odpovědět
@svitilnasvititva a jaka delka chodby prosim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?