Menu Forum

Chodba v RD Nova 101, jakým způsobem v ní vymalovat?

7. led 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
ondy20
16
Registrovala se 29. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ondy20
16
Registrovala se 29. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 Poraďte...Nova 101 má poměrně vysokou chodbu mezi přízemím a prvním patrem nad schodištěm (cca 2,5-3m). Vzhledem k tomu, že domek po postavení nějakou dobu "pracuje" a usazuje se máme všude bíle vymalováno. Příští rok chceme KONEČNĚ emoticon bydlet barevně. Řešíme problém, jak? Tedy, abych byla přesná, jak resp. jakým způsobem vymalovat stěny v této chodbě-galerii emoticon Máte s tím někdo zkušenost?
30. pro 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petovi
93
Registrovala se 29. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 19 přátel. Region Brno.
 Těším se, až Ti někdo odpoví. Bydlíme 2roky a na tu správnou inspiraci na schodiště stále hledame emoticon
1. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
otoron
25
Registroval se 12. září 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 201 příspěvků. Má 2 přátele. Hrabyne, Region Opava.
 Ahoj, mam Locus 119C (novu 101 velmi dobre znam) a mam nad schodistem taky cca 2.5-3.4 metru prostor kde bez "nejake plosiny" nedosahnu. Maloval jsem po roce a BEZ plosiny, jednak strop ale take jednu stenu na jinou barvu... nejhorsi bylo natahout a pripevnit kryci pasky do mist kde se bez kridel nedostanu, ale dve teleskopiske tyce za cca 150Kc a cisty valecek na pritlaceni A TROCHU trpelivosti a paska se povedla natahnout do spoje mezi strop a zed.. vymalovani pomoci valecku na teleskopicke tyci (2-2.4 m) pak bylo otazkou par hodin(cca2)... kolem rohu malym valeckem a velke plochy vetsim..... pokud mas jenom bilou barvu tak je to jeste jednodussi.. Barvu kvalitni, spravne hustou, pekne okapat a primerene pomaaaalu, valecek lepsi chlupaty at je stejny jako puvodni original od RDR. pokud muzu radis sezen si original barvu kterou ti to natreli at se ti to pekne slije... a jinak na barve NESETRI "extra bilou" jo a na schodiste nejakou "igelitouvou" ochranu - jo a abych nezapomnel - valeckuj stale jednim smerem!! ale to uz asi vis, ze nemalujes zebru.....good luck emoticon
7. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí