Jak zařídit dětský pokoj pro 2 letou slečnu?

Zobraz úvodní příspěvek
Nevím jak zařídit dětský pokoj pro dvouletou slečnu, poradíte mi někdo?
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, v našem obchůdku najdete hlavně textilie do dětských pokojíčků... Pro malé slečny můžeme nabídnout Berušku, Sovičky, Růžičky, Kopretiny... Přikládám foto ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Hodně mě zaujal do dětského pokojíčku plastový barevný nábytek. Kupovala jsem tento http://www.doplnkydomu.cz/p/plastovy-... zelený a k němu ještě skříňku. Na podlaze máme lino a kusový kobereček :-). Vypadá to moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
zařizovala bych s ohledem na to, že z malé slečny brzy vyroste školačka ;-) my jsme dávaly na podlahy marmoleum a nábytek jsme kupovali z IKEA stuva a trofast, jsme maximálně spokojení - hračky se nacpou do šuplíků, do skříní se schová, co je třeba, podlaha se setře, žádný velký starosti s uklízením ;-) Jen postele máme na míru od truhláře, nic standratního se nám tam nehodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám tříletého kluka a co se mi vážně osvědčilo byla investice do koberce. Koupili jsme vinylový koberec, protože se snadnoi udržuje, stačí ho jen otřít hadříkem a je na něj doživotní záruka. Měla jsem trochu obavu z toho materiálu, ale je příjemný, snadno jde složit a ještě má oboustranný vzor, takže když ho otočíš, tak máš rázem "nový koberec". Nejlepší na něm bylo, že v tom koberci, který jsme měli předtím se ty chlupy pletly do hraček (mašinky apod) a nedaly se na něm dobře stavět stavebnice. My koupili tady ten zelený http://selbrekka.cz/cs/produkty/detai... a k tomu doladili jednoduchý bílo - břízový nábytek z ikey. Doplňky máme jednoduché do zelena a vypadá to vážně dobře.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Zrovna pomáhám kámošce zřídit dětský pokojíček pro čtyřletou slečnu :-). A rozhlížím se po tipech a nápadech. To tuli tuli je skvělé, ale na to už je malá moc velká :-D asi. Našla jsem docela pěkné plastové skříně http://www.doplnkydomu.cz/plastove-sk.... Nemáte nějaký jiný tip? A co si myslíte o plastu?? Je levnější a pro dítě podle mě lepší než dřevo. Když se barvy zkombinují s podlahou a tapetami, tak by to mohlo vypadat suprově.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
My budeme též teď zařizovat pokoj pro dvouletou, zatím spala s námi v ložnici v malém bytě. Ale stěhujeme se, na jaře k princezně přibude klučík. Ráda bych jim pokojík vybavila barevně, moc se mi líbí tahle sestava do pokojíku https://www.nabytek-bmark.cz/detsky-p... s tím, že postel by byla patrová. Ale nevím, tím, že budou páreček, váhám, jestli barvy nevzdat a nejít jen do něčeho přírodně dřevěného...
Odpovědět
Profilova fotka
@janette335 zelená je docela hezky neutrální, bílá naprosto super. není problém, aby jedno dítko k tomu mělo tyrkys a druhé růžovou. k zelené se hodí obojí. záleží jak moc chcete dekorovat zbytek, stěny, koberec apod. sestra má hodně podobný nábytek ve světlém dřevě s tou zelenou. postel nemají vyloženě patrovou, ale takovou tu zvýšenou se zasouvacím lůžkem.
Odpovědět
@blahova_andrea Díky. O té zasouvací posteli jsme též uvažovali, můžete mi prozradit zkušenost? To spodní lůžko musí být určitě menší? I když do nějakých 10 let to určitě nevadí..
Odpovědět
Profilova fotka
@janette335 bohužel zatím stavíme a kdo ví kdy přijde řada na dětské pokoje. takže zkušenost zatím nemám. sestra je předpokládám zatím spokojená, ale je to lůžko u nich spíše na víc než pro někoho na denní spaní. menší rozhodně je, aby se vešlo pod tu větší, ale ne nijak závratně. záleží také jestli jste doma spíš menší nebo čahouni ;-) nevlastnímu synkovi je 14 a rozhodně by se tam stále pohodlně vyspal. pokud nejste basketbalisti, tak bych to tak tragicky neviděla a postel poslouží rozhodně déle než do 10 let :-)
Odpovědět
@kacabik ahoj, my máme dvě slečny, věčně na kolenou, takže i přes parkety a podlahové topení jsme jim položili kusový koberec 2x2 m a holky tam bydlí, staví si tam kuchynky, ložnice a jsou spokojené
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vladimirvilik vanoce za dvermi reklama v plnem proudu, kdyz obrousim a ohnu prkno vysledek bude podobny 🙂)
Odpovědět
my zařizovali intuitivně podle toho co malá zrovna potřebovala.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?