Jakou krytinu do dětských pokojů?

Chtěli bychom do pokojíčku něco jiného než do zbytku domu, kde bude dlažba. Určitě něco přírodního, tj. korek, koberec, guma. Máte s něčím prosím dobrou zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dokud je dcera malá, tak jsme zvolili koberec, nejvíce si hraje na zemi, i když máme podlahovku, tak koberec je nyní to nejlepší. Časem chceme vyměnit a moc bych chtěla dřevo, tak ještě uvidíme.
Odpovědět
@bayt prý nevypadá dobre, když jsou v pokojích jiné podlahy než ve zbytku domu. Řešila bych tedy stejnou krytinu a na to velký soliterni koberec, co se da časem vyměnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budeme brzo řešit podlahu v dětských pokojích. Naše děti (6 a 2,5) si taky nejvíce hrají na zemi Takže na prvním místě je koberec. Ve hře mám ale taky ještě marmoleum, je to přírodní materiál a údržba bude určitě lepší než koberec, když něco vylijou atp.
Odpovědět
@luckavra Jenze decka budou sedet treba i pri zdi. Koberce se blbe cisti....Ja si rikam, ze detske pokoje nebudou tak jako tak sladeny se zbytkem domu. Tam bude divocina 🙂
Odpovědět
Koberec do dětského pokoje je sebevražda, když vidím kolik tam denně robot vysaje bordelu a těch fleků od všeho... My máme věčně do všech pokojů otevřeno a nebylo by hezké mít rozdílné povrchy a kor při podlahovém vytápění ještě ke všemu. Pokud trvate na přírodním tak asi ten korek, ale neznám nikoho kdo by ho měl. Spíš bych dala dřevo.
Odpovědět
@mitoma Jak to myslis s tim podlahovym vytapenim?
Odpovědět
@bayt ahoj ja mam podlahu v celem patre stejnou, drevenou plovoucku. v detskych pokojich maji deti kusovy detsky koberec, na kterem si hraji. Koberec normalne luxuji, kdyz uz se mi zda, ze to neni ono, tak jo vyklepeme venku a pak ho prebehnu parnim mopem a zase je jak novy. S tim kouskem koberce je to i utulnejsi, taky mam u postele na ty plovoucce kousek koberce, udrzba minimalni...
Odpovědět
@fyii Děkuji, takže si myslíš, že dlažba a k tomu kusový koberec by byl přijatelný?
Odpovědět
@vemira @vemira To marmoleum mě teda opravdu hodně zaujalo
Odpovědět
@bayt urcite byl, dlazba se dobre udrzuje, s podlahovym topenim nevidim problem jako chlad kdyz si deti hraji na zemi. Marmoleum pro me porad vypada jak lino, jo muze mit ruzne pozitivnejsi vlastnosti nez lino, ale stejne mi to nijak utulne neprijde. Ma ho kamaradka v celem dome a ted po cca 10 letech uz jo maji i dost poskozene. Oproti tomu druha kamaradka ma v celem dome dlazbu dekor dreva a na první pohled jsem si ani nevsimla, ze to neni plovoucka. vypada to moc hezky, pro dite ma taky kusovy koberec v obyvaku na hrani a pak v pokojicku taky.. Takze se dlazby vubec nemusis bat..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
my udělali omývací nátěr na všechny stěny. a s malými dětmi se to opravdu vyplatilo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?