Koberec v detskem pokoji

Vy co mate koberce v detskem pokoji...jste tak i vase deti spokojeni ci by jste treba uz nedali...jak jsou ci nejsou prakticke? Dekuji
Odpovědět
Koberec mame 1,8 x 1,3 m, takovy kusovy, ale vetsi. Pro me dostatecne, na vyklepani ven. V cele plose mame vinyl, skvele se udrzuje. Ale celoplosny koberec bych nechtela. Mela jsem ho v pokojicku cele detstvi a vubec to nebylo prakticke.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
My máme celoplošné jednobarevné smyčkové koberce v obou dětských pokojích a jsem spokojená. Děti si od mala hrály hlavně na zemi, takže byly na teplém a měkkém podkladu. Oproti kusovým drží dobře na místě, nezakopne se o kraje. Jediná nevýhoda je, že koberce jsou strukturované a některé stavebnicové stavby nebo dráhy se na nerovném povrchu bortí. 🙂
Odpovědět
Máme v nyní v bytě a plánujeme i do domu. Dítě si hraje hlavně na zemi. Je teplejší a měkčí a ne tak hlučný jako ostatní druhy podlah. Tiše úpím, když malému neustále padají autíčka a kostky na plovoučku. Je to strašný kravál a myslím, že sousedi pod námi se těší až dostavíme víc než my 😄 Určitě bude spousta lidí, kteří by nikdy nedali koberec, že už to není moderní a drží se v něm prach atd. ale nedokážu si představit, že máme v pokojíku jen kusový koberec i když se mi to pohledově líbí.
Odpovědět
U malyho ditete bych celoplosny kusovy brala s tim, ze by se cca s nastupem do skoly vyhodil. Cely zivot bych ho nechtela, drzi se v tom prach a roztoci. Cisteni je narocne.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Tiež by som dal len malý koberec, ktorý sa môže vyprášiť a po čase vyhodiť. Ako deťi sme mali koberec v izbe a je pravda že ten prach sa tam drží, zase na druhej strane keď je len podlaha tak prach sa viac víry, takže malý koberec ideál, zachytí to a stačí vyprášiť.
Odpovědět
Máme kusový, takový ten s těmi silnicemi pro kluka, až odroste bude mít je plovoučku a co si sám usmyslí si tam dát.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tiež máme len malý koberec, ten celoplošný som nechcela takto keď sa zničí vyhodíme a kúpime ďaľší.
Odpovědět
@magdusikk no ja by ho pod nabytek jako skrine nedavala prave at ho pak muzem vytahnout.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@karolbo Mám alergické děti a mám také vinylové koberce z tohoto obchodu. Oni jsou skvělí
Odpovědět
@annetteda77 Vy mate nejakou slabost pro prispevky od @karolbo , ze je vyhledavate napric celou modrou strechou? Registrovana/y sotva par minut... To je dost pruhledne, nemyslite?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
měli jsme chvíli koberec v dětském pokoji a nakonec jsme z toho opustili, jelikož v něm pořád něco bylo zašlapáno a tak, teďka nám dětcka musí jen čas od času vytřít...
Odpovědět
Článek se načítá
Koberce nemám všeobecně rád.Spíš jsem pro nějaké podlahy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?