Firma Jovanystav nebo Jan Kupka z Kladna, máte zkušenost?

16. kvě 201950

ahoj, mate nekdo zkusenosti s touto firmou nebo timto panem?

 • zkušenosti s touto firmou mám velice záporné. mohu poslat několik důkazů. Pan Kupka si vzal zálohu na dohodnutou práci za 54 200,-- Kč ve výši 30 200,-- Kč. Výsledek byl že nejenom nedodělal dohodnutou práci, ale v bytě nadělal neskutečný slušně řečeno nepořádek (mohu doložit foto). Dodnes nemohu dokončit jednání protože se začal zapírat a hrát si na mrtvého brouka. záležitost je z červa 2016. přidám pár fotek, ale mám jich daleko víc.

 • Plně nespolehlivý podnikatel. Vybral zálohu, provedl minimální práce, které záloze neodpovídají a dále přestal komunikovat. Dodnes nemohu získat peníze zpět.

 • Já jsem na na pana Kupku podal na Obvodním oddělení v Nymburce trestní oznámení pro trestný čin podvodu a zpronevěry. Taky u mne byl 2.5.5.2017, s tím, že mi zhotoví garážové stání, vybral zálohu 12,000,. kč a už jsem ho neviděl, přesto, že měl 9.5.2017 dílo začít. Mám pouze doklad o záloze, razítko a podpis. Měl bych na ostatní prosbu, zda nevíte, kde by se Kupka zdržoval. Policie šetřila ve Slaném, ul. Vikova, ale tam se již delší dobu nezdržuje. Případně jakým vozidlem jezdí včetně registrační značky. Nebo jiné indície, které by policii pomohli podvodníka dopadnout. Pokud můžu poradit, učiňte trestní oznámení a oni jej připojí k mému oznámení, které jsem učinil v Nymburce. Přece nebudeme podporovat podvodníky.

 • Sponzor fóra
 • Mám s ním také co do činění... Prostě podvodník... Mám jen současné tel.č.721821971. Jezdí se zelenou Octavii,ale SPZ.. bohužel....

 • Firma Jovanystav nebo Jan Kupka z Kladna -POZOR !!!!! Jsou to podvodníci lháři a zloději. Rovněž jsme podali oznámení na trestný čin zpronevéry... 😢

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Plotový systém nahradí klasickou zeď
  Archiv článků od partnerů