Jakou barevnou zámkovou dlažbu? Jaká je kvalita?

24. čvc 2019380
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • @jahooodka  Shoj, prosím, mě by zajímala ta dlažba vzadu pro auto, to jsou klasické zatravňováky? Nám právě říkal pán, který s nimi má zkušenosti, že se lépe po nich vyjíždí do kopce, když je namrznuto.

• @jimika  Ano, je to zatravňovací dlažba od Bestu😉 Možná to vyjíždějí myslel tím, že je v tom tráva, která klouže méně🙂

• @jahooodka  Jak u vás vypadá barevný odstín po letech? Díky

• @simusin  Po šesti letech možná trošku světlejší, ale nepatrně😉

• Ahoj, zkusím obnovit diskusi. Též vybíráme dlažbu. Přemýšlíme nad Korsem od Bestu v barvě colormix brilant, od Cs-Betonu Via-tech colormix noarblanc a od Ditonu Alpaca marmo. Máte někdo? Nesleje se barva v jednu šedou? Nejsou to vyhozené peníze? Máte někdo fotky po x letech? Moc děkuji za příspěvky.

• @lancome  Jak to dopadlo? Máte ten colormix podzim? Uvažujeme o něm. Díky.

• Zdravím, taky se pokusím obnovit diskuzi dotazem: kamenina x beton.
    Co položit na cestu zatěžovanou vodou, sluncem a autem aby to vypadalo dobře i po letech? Zběžně jsem pochopil, že beton ztrácí barvu, to se mi nelíbí. Kamenina je zas předpokládám daleko dražší, ale zase probarvená skrz a tak neztrácí barvu. Co byste vybrali vy za sebe?
    (obrázek je pro mou inspiraci, jak by se mi líbilo mít dlažbu barevnou a poskládanou)

• @ecarua  mohu se zeptat jak to u vás dopadlo? My měli vyhlednutou sedou od ferobet, ale k nam ji nedodaji... Tak vybírám znova něco v "šedé ".

• @maasha_s  bohužel jsme ještě nic nevybrali, do popředí šli jiné věci. Ale dohodli jsme se, že tam dáme obyč šedou a černou, něco jako na fotce. Bude to levnější a barevně taky ok.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů