Zkušenosti: Dlažba Ferobet - Avenida

Profilova fotka
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s dlažbou od Ferobet? Ideálně pak s dlažbou Avenida. Bohužel kromě Moravy nemají nikde jinde zastoupení takže vidět jejich dlažbu v reálu je velmi těžké. https://www.ferobet.cz/produkty/dlazb... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
My mame Ferobet na paletach pred domem, takze vlastni zkusenost nemam. My jsme vybrali Parko kombi, odstin, ktery neni moc "cmouhaty", chteli jsme neco hodne jednoducheho, nenapadneho. U nas ve stavebninach maji zastoupeni Ferobetu. Ta dlazba je pekna a za dobre penize. Cely dvur maji vydlazdeny prave tim Parko kombi a na to, ze jim tam jezdi tezke nakladaky, dlazba je jako nova...takze bych se nebala. Podle dostupnych informaci pracuji na stejne lince jako Broz, kvalitou jsou pry nastejno, jen cenove jinde, prave proto, ze nejsou tak proflakli 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, ráda bych obnovila diskuzi. Jak je to s ostrými rohy u dlažby? Odlamují se? U konkurenčního Semmelrocku jsem četla, že s tím bývají problémy. A ještě by mě zajímalo, jak je to se stálostí barvy. Vybrali jsme si odstín Capua, ale na fotkách vypadá podstatně kontrastněji než v reálu v tom jejich vzorkovém parku. Někde jsem četla, že na slunci barva už za dva roky vybledne. Máte někdo takovou zkušenost ?Za každou reakci moc děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
jak se někdo může tak naivně ptát a nechat se nachytat 🤔 nikdy barevnou dlažbu!!! barvy vyblednou po roce užívání, hlavně hnědá a červená, žlutá jakžtakž zůstane....zlatá šedá o půlku levnější.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?