Jaké plemeno psa vybrat do bytu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte :-) chcela by som si kupit psa do bytu, ktory nebude az tak narocny ale bude pritulny. Prosim poradili by ste mi :-| lebo sa mi celkom zapacil bison ale ten je narocny na srst tak neviem. Ďakujem :-) ;-)
Odpovědět
1
2
Doporučuji Kavalíra king charles španěla, úžasný a nenáročný mazel. Jen se musí česat :-). Perfektní i k dětem. Milujeme tuto rasu ♥
Odpovědět
+1 V bytě je Staffordshire Bull Terrier dokonalým psem. ;-)
Odpovědět
My máme zlatého retrievera a je úžasná. Neštěká (za 10 let co ji máme zaštěkala všeho všudy třikrát a pokaždé to stálo spoustu "provokování" a přemlouvání), poslušná, dopoledne prospívá prospí ať jsme doma nebo ne. Ale! Potřebuje pohyb, je docela náročná na stravu, ale nejhorší ze všeho jsou chlupy, který jsou opravdu úplně všude. Chceme v dohledné době začít stavět a i tak z ní nebude venkovní pes, ale do bytu bych si už pořídila jen něco, co ty chlupy tolik nepouští, například westíka...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
kamarádka má doma tři jorkšírky a jsou super.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Za mě do bytu nejlepší - maltézák, bolonsky, bisonek, kavalier king.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
kdyz vam vadi srst psa tak bych vam zadneho psa doporucovala
Odpovědět
@martina2674 A opět dobré ráno! (martina teď bude asi psát kdykoliv a o čemkoliv...)
Odpovědět
Nevím jakého doporučit, ale určitě vím jakého nedoporučit 😄 Shibu ...
Odpovědět
@zmrj stenata okusujou nabytek,a delaji na koberce ja bych si vzala tak 2leteho miseneho psa z utulku
Odpovědět
@martinka007 Mate jeho fotku ?
Odpovědět
Profilova fotka
@martina2674
Odpovědět
pekny pejsek
Odpovědět
Článek se načítá
asi bych do bytu psa nechtěl, ale chápu, že ty tužby jsou. .. takže něco malinkého.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?