Rhodezský Ridgeback

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rozmyslame nad kupou psa a paci sa nam ridgeback. Kto ho ma, dajte nejake info o nom. Ci je nejako extra narocny/byvame na dome/ Diky.
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
ještě štěně... cca půl roku.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uprostřed je zasloužilá matka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
naše velká chovatelka.. 8-)
Odpovědět
wahu: s tím huskym vypadají jako dobrá dvojka :-)). No kamarádka má fenu, která je vyloženě afričanka. Když kámoška v létě vaří nebo peče v troubě a venku i uvntiř je asi tak 30 stupňů, tak ta fena si jde ještě lehnout k té horké troubě, protože to prostě miluje. Jak je tak 10 stupňů, tak už se klepe tak, že se pomalu ani nevyčůrá :-). To už pro ni znamená Sibiř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kstablova jj, dvojka naprosto ideální - afričan a seveřan. Tak zas takový choulostivák ten náš není... Ale teploučko má moc rád.. Nejraději by spal v posteli a ještě přikrytej peřinou! :-D
Odpovědět
@wahu juuu ten tvoj ma usi jak ten nas :-N
Odpovědět

Odpovědět
Profilova fotka
@cuttysarkjooo ale ten nas na vetsi hlavu.. on ma totiz obri hlavu.. :)))
Odpovědět
@wahu a to zas nas nie, nas je taky japonec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cuttysark ale taky je to fešák! má ten správnej ridgebackovskej výraz ala hrdopich.. :-D jak je vlasne starej?
Odpovědět
@wahu hrdopich :-D je to personalita, to sa musi nechat, inak ma vacsinou vyraz 'pche, si myslite, ze ste tu velki sefovia' :-D Ma 15 mesiacov. Je to teliatko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cuttysark tak to je jeste takové odrostlé miminko.. náš má čtyři roky, takže už by měl být dospělý, ale protože má sníženou hormonální hladinu, tak to na něj všechno přichází pozděj.. teď tedy máme pravou a nefalšovanou pubertu.. MAZEC!!!!!! ]-( ale jinak je to miláček.. :-D
Odpovědět
@wahu tak to mi nevrav, ze nas bude v puberte do 4 rokov!!!! Sa dostanem do bohnic :-D Ale myslim, ze jeho pomaly prechadza, uz zacina posluchat (v ramci moznosti, ze....) a hlavne uz prestal doma nicit veci, ked je sam.
Odpovědět
Profilova fotka
@cuttysark nooooooooo tak to jsi teda s prominutím na omylu.. :-) velká plemena dospívají cca kolem třetího roku, tzn, že cca po tom druhým roce nastupuje puberta.. my to máme opožděný.. :-D to, co popisuješ ty to je jenom takové miminkovské zlobení = demolice domácnosti.. :-D náš je taky moc poslušný, od malička s tím neměl problém, poslouchal rád, spíš jsme ho vychovávali než cvičili.. :-) ale má svou hlavu.. hlavně poslední dobou! ]-(
Odpovědět
@wahu parada :-D uz sa tesim :-D to Diego ma svoju hlavu od malicka. Od prveho dna, ako k nam prisiel. Takze to uz ma neprekvapi :-)
Odpovědět
Pes bude mít 6 let v březnu a kolikrát mám dojem, že se tam puberta drží i jeho v jeho letech. No fena má 3,5 roku a je to puberťačka největší. Já spíš začínám mít pocit, že ty dvě trdla budou mít pubertu na furt :-) . Jak mi všichni říkal, že se nemusím bát, že ve třech letech bude z Annie sebevědomá a uklidněná fena, tak hahaha, sebevědomá, to ona je a byla vždycky už jako malá. ale uklidněná???? To těžko :-). Hlavně když jsou dva a stejně střelení, tak se v lumpárnách jenom navzájem podporujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ve třech letech... u ridgebacků to asi nefunguje.. ]-( ale náš "husky" se kolem té doby začal polepšovat... on totiž ve dvou a půl letech dostal ridgebackčí miminko, tak si hrál na velkýho a starostlivýho bráchu.. a teď mu to miminko trochu začíná přerůstat přes hlavu.. :-D :-D :-D někdy doslova.. ;-) noooooooo @cuttysark, máš se na co těšit!! lepší už to nebude! :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ahooj, tak tohle je můj Dexík, už mu byli 4 roky a musím říct, že je vidět že se zklidnil. Akorát někdy teda kňučí jak stará hysterka, kor když je čas procházky, to mi někdy přijde, že dostane infarkt a já taky :-) No a druhý obrázek..to se mi Dexík vyválel v pěkné rozkládající se rybě x-) jistě znáte psí chanel č.5, a to se říká, že jsou RR dámičky, přesto tomuhle neodolal :-D
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?