Westík

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky je tu některá z Ostravy a má fenku nebo pejska westíka?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale píšou tam westík :-(
Odpovědět
Protoze asi neznaji mapu a westiky :-D
Odpovědět
ale na originál balení píšou skoťák ;-) nicméně se můžeme dohodnout, že je to skoťák a westík :-D
Odpovědět
bert má pár nových fotek - od téhle do konce http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Ber...
Odpovědět
Profilova fotka
milu, hezkej úlovek x-) Je to skoťák, ale já bych to brala. První věc do chaloupky musí být pořádně stylová 8-) (jinak ti taky závidím a Oliva Nelče taky ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul, fotky super... už jsem čekala, že tam bude další jak má Bert brýle na čumáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak tenhle popis fakt sedí http://www.pejskar.cz/west-highland-w..., mě dostal věta ".... nezřídka bývá paličatý a rád provokuje", prej nezřídka.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pochop milu, kdyby napsali pravdu, že "je paličatý a rád provokuje", tak si ho nikdo nekoupí :-D
Odpovědět
Jj, roztomily drzoun :-D Rano jsme sly vencit s nasimi oblibenci - strednim pudlem Buddym a senzacnim kokrem Frodem. Oba cerni kluci = idealni kamosi pro nasi bilu pani :-D Vsichni tri radili jako prdli, to bylo neuveritelny :-D Pak jsem si domu dovedla uplne mokryho, lec spokojenyho, psa :-D :-D :-D Mimochodem, 6.6. jsou nam tri roky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, to už je Lara taky ale velká slečna ;-) to určo bude velká oslava viď ;-) Karkul, no to je fakt, ikdyž oni mají tak roztomilý kukuč, že si hnedky každýho získaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte psie maminky. Tak my sme dnes boli s Maxom u doktora na prehliadku pred cestou (cestujeme uz v nedelu). Ja ze to bude iba peciatka a hotovo, ale nakoniec dostal chudacik vakcinu,tabletku na odcervenie a nejaky gel "spot on"mame mu ho aplikovat na krk, tesne pred cestou =-) ,este som o niecom podobnom nepocula. Chudak Max, len co zbadal doktora tak sa snazil utiect,ale ihle neusiel.Teraz ma opuchnuty cely krk, este sa nam to po ockovani nestalo :-( , nemate skusenosti, co mam v takom pripade robit? Mam onho strach, hlavne teraz pred cestou.Dostali sme aj sedativa, aby tu cestu prezil.Tak som zvedava,ako to bude znasat.Na trajekte bude musiet zostat sam v aute 3 hodiny :-|z coho nie sme nadseni. Mam tu aj nejake nove foto http://picasaweb.google.sk/tinafutaso...
Odpovědět
Tino, tak otok po ockovani normalni v zadnym pripade neni. A s tema sedativama fakt bacha, snaz se mu je nedavat. Jedine kdyby nejhur bylo. S tim mam zkusenost, pejsek je uplne mimo, jako zfetovany. Uz bych to nikdy neudelala, je to svinstvo! A co proc bude muset zustat v aute na trajektu? My normalne meli na trajektu Laru s sebou. Pokud tam chudacka nechas, bude mit z auta jeste vetsi fobii nez doted :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je to tak uvedene v pokynoch.My pojdeme dvoma trajektami a ani v jednom z nich tp nie je dovolene ;-( . Ani Max doteraz nemal ziaden opuch po ockovani, az dnes, kedze Max nechcel spolupracovat, tak to donho naraz vstrekol, az som z toho mala blby pocit.Ty si davala Lare sedativa? On ma upozornoval, ze Max bude ako mrtvy,ale, ze to nevadi.Kazal mi dat 1/4tabletky.Tak neviem :-| . Nevies, co by som mala robit s tym opuchom? Dufam, ze mu to do rana ustupi.
Odpovědět
tino, s tím otokem min. zavolej jinému veterináři (ten váš bude nějaký asi s prominutím debil) a poraď se s ním. ale určitě to není dobré. je to prostě reakce na očkování, ale taková reakce je vždycky doktory hlídaná. co se týká sedativ - já bych se jim raději vyhnula. proč to do něj zbytečně rvát. je to svinstvo. jestli máš možnost, tak raději nějaká homeopatika. nemůžete být na trajektu v autě s ním? pro samotnýho to bude šílený trauma.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten opuch uz ustupuje ;-) ,trochu sa mi ulavilo.Na trajekte s nami bohuzial byt nemoze a ani my s nim :-( . Homeopatika bohuzial nemame, iba kinedryl a ten nam posledne az tak neucinkoval :-. .Tiez by som mu najradsej nic nedavala, ale ked on vie vracat az do uplneho vycerpania a tomu by som radsej predisla.
Odpovědět
Tino, zkusenost se sedativama mam od toho pejska od nasich a jednoznacne rikam ne. Jestli navic chudak blije, tak to ma spis kinetozu nez neurozu a taky se muze stat, ze se udusi zvratkama! Ten pes je uplne mimo, nemuze poradne stat, mota se, visi mu jazyk z tlamy. Ja bych Lare v zivote sedativa nedala. S tim trajektem je to nejaky divny. Spis se zajdete s nima osobne domluvit. Klidne se vymluvte, ze mate v aute nainstalovany alarm, ktery ma senzor na pohyb v zamecenem aute a auto by celou dobu houkalo. Anemuzete ten alarm vyradit z provozu. Fakt mi to pripada jako blbost, protoze my jeli trajektem na do Ikumenice (Recko), do Brindissi (Italie), do Porto Ferraia (It), do Livorna (It), do Doveru (UK) + nekolika privozy ruzne po Evrope a pokazde si tam pamatuju nejakyho psa treba na horni palube. Takze urcite to jde. A podotykam, ze spolecnosti to byly ruzne. Dokonce jsem i videla, ze meli treba kocku v tom prepravnim boxu. Ti psi tam nesmi curat a kadit, ale jinak v tom fakticky nevidim problem, kdyz bude na voditku, aby sel na vzduch. Ted jsem se jeste schvalne divala na jednom westim foru, tak tam se zenska ptala, jestli z Rostocku do Svedska muze pes na trajekt a pozdeji tam psala, ze jo, ze byl normalne s nima na horni palube a uzival si morsky vzduch.
Odpovědět
přesně jak píše markét - sedativa mu opravdu nedávej. i lidem se dávají jen v nejnutnějších případech (na utlumení bolesti při nehodě např.) a jen pod lékařským dohledem. co když mu dáš trochu větší dávku? co s ním pak budeš dělat? opravdu bych zašla za tou společností a normálně se s nimi domluvila, že když tedy pes nemůže na palubu (pokud ti to tedy nedovolí, což mi fakt přijde divné, nikdy jsem se s tím nesetkala), tak že budeš dole v autě s ním. a jsem ráda, že ten otok mizí, aspoň jedna dobrá zpráva. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přejeme Laře vše nej nej k jejím dnešním narozeninám a Nelča jí posílá jednu schmakosku :-)
Odpovědět
Dekujeme x-) Dostane asi i nejaky spesl psi pamlskovy dorticek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak to pak vyfoť, abych měla inspiraci pro Nelču k příštím narozkám. Tino, jak už psaly holky, tak já bych taky sedativa po naší jedný silvestrovský zkušenosti nedávala :-( Nelča po nich byla totálně sfetovaná až mi ji bylo líto, takže opravdu snad nikdy, pokud to vysloveně nebude potřeba, stejně tak jako s narkozou 8-( . Mě prostě bylo Nelči strašně moc líto, jak s tím vnitřně bojovala, ale bohužel to bylo marný. A s tím trajektem, sice osobní zkušenosti nemám, ale taky si myslím, že by s tím asi neměl být problém a popř. bych se fakt vymluvila na to jak píše Karkul ;-) Určo bych tam Maxe samotného nenechávala ;-)
Odpovědět
Milu, vyfotim, neboj :-) Budu ho vyrabet az odpoledne, bude takova mala rodinna oslava. Chteli jsme to oslavit vyletem, ale leje jako z konve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jdu na radu... neměli někdy vaše chlupaté ratoslesti na zádíčkách jakoby takové strupy? =-) Nelče jsme to včera nahmatali a vypadá to tedy děsně 8-( je to takový velký strup a kolem jsou takové malé stroupky, nevím jak líp to popsat :-N zkoušeli jsme jí to sundat a jde to s chlupama :-| se bojím aby neměla svrab nebo něco takovýho. Na veterinu na kontrolu jdeme až 30., tak už vidím jak tam jdeme ještě dřív :-S
Odpovědět
milu, může to být cokoli, takhle se špatně radí, když to člověk nevidí. ale pamatuju si, že když byl bert štěně, když jsme si ho vzali, a měl tu špatnou kůži na zádech, tak měl přesně jak píšeš takový stroupky, co šly i se srstí. kůži měl zarudlou, v srsti měl takový malinký šupinky, jako lupy a hrozně si to drbal. určitě to sledujte, jestli jí to nehnisá, nerozšiřuje se, nerudne jí kůže atd. kdyby jo, tak uhánějte na veterinu dřiv, může to mít spoustu příčin. ale jestli se můžu přimlouvat, zkuste přejít z toho pedigree. já vim, že to těm psům chutná, ale je to fakt sra*ka. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul a co jste s tím dělali? JJ, já vím, s tím pedigree, ale ono je těžký jí naučit na něco jiného, páč ono jí to chutná tak den, max. 2 a pak to už moc nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
milu, zkušenosti s tím nemám, ale jak píše kája, může to bý cokoli :-| Zkus zapřemýšlet, jestli se něco nezměnilo. Šampón, nějaký pamlsky nebo tak něco... my máme zase podezření na falešnou březost :-( Oliva je poslední dobou nějaká utlumená, navíc hodně pije i jí. A dneska ráno mi přišlo, že má i trochu zvětšený cecíky. Takže je to asi jasný... Musím pohledat na netu, co a jak. Markét s Larčou jsou fuč, ty mi asi neporaděj :-| :-N Základní rady znám, ale přeci jen zkušenosti nemám... To jsou westí hypochondři, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ranko, tak Nelča má nějakou alergickou reakci, ale na co, to ví asi jen ona sama, buď prý se mohla někde vyválet nebo něco sníst, ale ať přemýšlím jak přemýšlím tak mě nic nenapadá. Nic radikálního jsme nezměnili, dokonce naposledy jsme koupali i v tom jejím spešl šampony =-) no holt je to typickej westík s problematickou kůží :-S Fab, jak je Olivce? Už je to lepší, nebo si ještě myslí, že budou štěňátka? ;-) Jo holky, zkoušeli jste někdo tu eukanubu pro wesťajze? Mám objednaný kilový balení, tak jsem zvědavá jak dlouho to bude Nelče chutnat :-.
Odpovědět
Luci, jestli mas podezreni na falesnou brezost (nalite listy, dela si hnizdo, stara se o hracku), sniz davky krmeni a vody. Tak na polovinu a zabav hracku, o kterou se stara, nekam ji na dlouho schovej. Nic jineho na to nezabira. Hormonalnim injekcim se vyhnete. Milu, Lara tu eukanubu mela, ale chutnala ji tak 2x :-( Ona je silene vybirava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to já se právě taky bojím, že jí to bude chutnat tak první 2 dny a pak už to chtít nebude. Karkul jak se jmenuje to čím krmíš ty? A Lucí, co vy baštíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle jsem vám sem musela dát, ta fotka nemá chybu :-D http://www.imeem.com/people/qJHUYsB/p...
Odpovědět
No jo, zupanek nase madam jeste fakt nema a ani mit nebude :-D Pac ani ja nemam zupanek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?