Westík

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky je tu některá z Ostravy a má fenku nebo pejska westíka?
Odpovědět
Luci, jo, s bundou i fotakem jsme spokojeni :-D Larus Jezovi jeste nepsala a zatim mam pro ni vymyslenou dalsi zimni bundu, co usiju :-D A nejaky pamlsky dostane urcite. Mozna, bude - li se Jezurovi chtit, je bude mit navesene na stromecku :-) Milu, krasny fotky. Nelci svetrik se mi desne libi. Barevne jsem se inspirovala Larusinou mikcou z fleecu. Protoze jsem na pleteni levka :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Market tak gratulujem aj tebe, akosi som prehliadla tie informacie o vasich super novinkach ( aj ja chcem :-. ). Dufam, ze sa aj na nas usmeje stastie x-) .Milu, uz vies co to bude?Tesim sa z vami :-). Nasla som video na youtube, ako strihaju westikov a ta pani ho netrimovala ani nahodou. Zaujimalo by ma, ktore chlpy sa vytrhavaju, ci tie jemne, alebo tie hrube. Pozerala som aj na tie granule a ani jednu z tych znaciek tu nemaju, jedine royal canin a na tie som pocula nie velmi pozitivne referencie.
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, u Nelči ježura uvažuje, že Nelče konečně koupí ty autopásy co o nich panička už mluví rok a půl :-N , páč až budou v autě autosedačky, tak stejně už bude muset být přikurtovaná, a popř. ty botičky a nebo zase nějaký obleček, neb panička, tedy ježura je na ně ulítlej :-D Tino, zatím ještě nevíme, budeme snad vědět tak za cca 14 dní K tomu stříhání, ono se prý už v evropě ani moc netrimuje, ustupuje se od toho, jen málokde se trimuje, tak asi proto to tam nebylo natočený, ale dle mého laického úsudku se trimujou asi ty delší, ale fakt nevím, takže tu jen tak plácám.
Odpovědět
Tina, ja se s tim nejak verejne jeste nesirila. A dekuji za gratulaci. Dockame se chvilku po Milusce, my jsme se tak domluvily, aby mely nase westi holky stejne stare sourozence :-D Tu jsem nasla nejake ukazky trimovani http://www.youtube.com/watch?v=PJ-KCj... http://www.youtube.com/watch?v=R60Gfy... Nase pani v salonu Larinku teda takhle silene neskube. Bere to po malych kouskach, aby ji to moc netahalo a trimuje jen hrbet. V tech videich trimuji i krk a hlavu, coz mi prijde kruty, tam ma tu kuzi takovou jemnou. Vysledkem trimovani je hruba srst na zadech, jakoby kozi. A od trimovani se upousti, protoze to malo lidi poradne umi. Mne naopak ta pani, co je posuzovatelka na vystavach (kruci, jak se to jmenuje?), rikala, ze je super, ze Laru trimujem, ze spousta lidi na to kasle a kazi to plemeno. Osobne se mi libi, kdyz ma na zadech hrubou srst, kdyz vidim ty westiky tady, co jsou jak plysaci (pekne porad strihani), pripadaji jako nejaci maltezaci. Milu, jezura uz koupil dneska rano latku na dalsi mikcu :-D Aby nam krasavice pristi rok ladila s kocarkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš chudák psisko :-(, no ještě že u toho nejsem, ikdyž věřím paní "kadeřnici" že je na pejsky hodná. Já tam s Nelčou být nemůžu, páč pak strašně kňučí a chce ke mě, takže musím většinou na tu hodinku, hodinku a půl odejít To druhý video je už lepší, ale taky se mu to nějak moc nelíbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=IdGhND... http://www.youtube.com/watch?v=viVNnE... Ja som pozerala na tieto , plus su tam este dalsie dva diely.Trocha ma zaskocilo, ako mu ostrihala priestor okolo oci a to aj s prechodom cez nostek. :-| Tak pekne ste sa s Miluskou dohodli x-) a ze Vam to aj vyslo ;-) . Tak len pekne papkajte a priberajte. Mna dost prekvapilo, ako sa nas Maxik sprava k babetkam, normalne ich ochranuje. Uvidime, ak boh da, ako to bude s nasim babom a Maxom, predsalen teraz je nasim milacikom on. :-N
Odpovědět
Tino, nase pani v salonu to tak delavala driv, ale pejsani drzi pekne, takze jim to bere nuzkama http://mmmk.rajce.idnes.cz/Pejsci_a_p... (na te fotce je uz docela zarustla). Lara je zvykla, protoze jakmile ji to dorusta, ze ji to zboku zasahuje do vyhledu, posadim si ji v koupelne a pekne to ostriham a ona drzi. Taky ji vybiram z oci ospalky, protoze se mi fakt nelibi, jak maji nekteri westici takovy ty uslzene potoky od oci :-S My se s Miluskou nedohodly, to byl asi osud. Dlouho dlouho nic a pak nam to klaplo skoro stejne :-) A vy chcete jeste jedno dite?
Odpovědět
Profilova fotka
Vasa Lara to ma pekne ostrihane, ja som to Maxovi tiez zacala takto strihat a tie "ospalky" mu pravidelne vyberam tiez. Ja som len taky samouk, co to odpozeram a praktizujem to na Maxikovi x-) .Este by som sa chcela naucit trimovat (zajdem na nejaku vystavu psov, zevraj to tam chovatelia zvyknu ukazovat, ale to az budeme doma :-. )Citala som niekde na nete, ze v niektorych salonoch tvrdia, ze ti ho aj otrimuju, ale realita je ta, ze ho len ostrihaju strojcekom.Mne sa Max paci aj ked je len ostrihany, ale nechcem kazit plemeno :-D . Ja som si to aj myslela, ze ste sa nedohodli,viem ako to je. My sme tiez planovali, kedy bude vhodny cas na druhe babo, ale vzdy bolo nieco viac dolezite :-| , nakoniec sme si povedali, ze uz nemame za cim cakat a ono nic :-( .Uz to bude druhy rok, tak uvidime, nadej zomiera posledna ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, my Tina, my se až tak nedohodly, jen jsme se tak nějak navzájem podporovoly, až si ty prckové řekly, že budou stejně starý :-))))) Nelča to má taky většinou mezi očičkama vystříhávaný a s ospalkama jsme na tom stejně, jako štěně si docela dost užila, že jí teklo z očiček, ale to prý je tak nějak normální až z toho měla růžové chloupky kolem očí, ale jak rostla tak jí to zmizelo. Tino, to jsem taky slyšela, že některé salony si nechávají platit za trimování a přitom netrimujou a dokonce jsme kdysi na jedné výstavě tady na výstavišti potkali paní s westíkem, údajně papírovým, ale ani náhodou byste to do něj neřekly, jak byl ušmudlanej a mě tedy přišel docela i takovej zanedbanej a že prý šampion :-. a ta mi prostě tvrdila, že tady u nás ve městě nikdo netrimuje :-|, no tak jsme se s paní trošku chytli a pak mě to stejně hlodalo, takže jsem se naší paní kadeřnice zeptala narovinu a ona mi ukázala jak to dělá a ještě si taky postěžovala, že když odpoledne chodí ze salonu a ten den má víc teriérů, tak ani necítí ruku od trimování :-. Ale potvrdila to co psala Markétka, že v evropě se od toho upouští....
Odpovědět
Milu, to jsem slysela taky, ze psa nevytrimuji, ale vyuctuji si to. Potkala jsem tu jednu pani s krasne ostrihanym westikem, asi tak, jak byva Lara se Samem. A hned jsem se ptala, kde striha a ona s nim jezdi do Strassburgu do Francie, je to odsud tak 150-200 km. Pry tu v okoli nikdo westy dobre neostriha a uz vubec nevytrimuje. Coz potrvrzuju, protoze jsem tu krom Lary a toho jejiho zadnyho pekne ostrihanyho nevidela. Ja osobne teda jistotu mam, ze pani Larus trimuje, protoze je to znama a tak pokecame a Lara snasi odlouceni silene spatne a nespolupracuje. A nekdy ta pani rekne, ze to jeste na trimovacku neni, ze srst drzi a bolelo by ji to. Takze se objedname pak treba za dva mesice, az to jde a to ji vytrimuje. Ale rekne to na rovinu. Tina, ted v lete jste nikoho na Slovensku nenasli? Kdybyste nebyli daleko od hranic, doporucila bych vam tu nasi pani. Jen nevim, jak se to Maxovi bude libit, jestli na to neni zvykly. Nase psiska uz umi docela drzet. Jen drapky jsou vzdycky cirkus! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, to taky paní většinou u nás řekne, jestli už je to na trimovačku nebo ne, většinou to zkusí takovým malým hřebínkem jak moc to má dlouhý a pak řekne, jestli to vezme jen strojkem nebo bude trimovat, my tedy chodíme pravidelně každé cca 2 měsíce, páč pak je zarostlá jak ochechule. :-D a před vánocemi většinou dostane i nějaký dárek, když nám to vyjde, loni dostala takový pískací váleček, no už je skoro po něm :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja som to zobrala dost vazne a objednala som si knihu o trimovani. http://www.martinus.sk/?uItem=27273 Som zvedava, co nove sa dozviem :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Milu, my chodime podle toho, jak mame naplanovany cesty do Cech. Fakt nemam odvahu ji tu nechat nejak zmrvit 8-( Tina, tuhle knizku jsem videla u te pani, co striha Laru. Ukazovala mi poprve, kdyz nam trimovala Sama, co mu bude delat a jak bude vysledne vypadat. Pak ma jeste takovou anglickou knizku, kde jsou obrazky a fotky psu s popisama, jak maji byt strihani, prip. trimovani. Jsou tam i sipky, uhly, vyznacene linie strihu. Docela dobra knizka.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=jImi95... Ten je ale sikovny :-) .
Odpovědět
To je teda sikulka mala x-) Jak jsem si to pustila, Lara se mi najednou cpala na klin a celou dobu to video se mnou sledovala. Jsme z ni byli uplne paf :-D Koupila jsem dneska pytlik mandarinek a jak to mlada ucitila z tasky, hned tam zacla hrabat a dozadovat se jich :-D Zavislak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je fakt šikulka, to si nedokážu představit, že by naše madam zvládla :-N , tu by to bavilo tak cca 5 minut a pak mi na nás házela bobek 8-)
Odpovědět
Milu, to video trva tak 3 minuty :-D Ona Lara sem tam i kouka na telku. Kdyz se divame na Planet Earth a to Larunu bavi, pokud jsou tam medvedi, zelvy nebo lasicky :-D To se vydrzi fakt divat i 5 minut. Jednou tam bylo, jak normalni medvedi lezou po travnatem kopci dolu a slezli mimo zaber a Lara cuchala televizi zespoda, kam ze se podeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Max tiez pozeral so mnou na to video a aj na ine, kde su zvieratka.Telku tiez pozera,komisar Rex je jeho oblubeny serial. Reaguje aj na ine zvieratka v TV a to tak, ze skace do telky :-D.Musim davat pozor aby ju nezhodil. Mandarinky ma tiez velmi rad a aj pomarance. Zhanam nejake lepsie granule pre Maxa, ale tu nic lepsie ako Royal Canin nieje. :-S
Odpovědět
Tinko, zkus nejaky zasilkovy obchod pro zvirata. Tam se podivej, jaky druhy krmiva prodavaji a podle vyrobcu najdi, kde je prodavaji nekde u vas v okoli. My chcem zkusit ten Trainer, jenze chci koupit treba 3kg baleni, kdyby to nasi madam nesmakovalo. Ona vsecko nadsene zblajzne napoprve, ale podruhe, potreti uz nad tim ohrnuje nos a dozaduje se neceho jinyho. To ji musi zacit zrat kocka, aby si to vzala :-D A pro uzivatelky facebooku je tu diskuzni skupina. Nejak se nas tam seslo uz vic zdejsich westikarek. Navic tam muzete pridat fotky vasich westounu http://www.facebook.com/home.php#/gro...
Odpovědět
Profilova fotka
markét jsem tam :-D Tý jo, tak to bych docela chtěla naší Nelču vidět jek baští mandarinky, ona když je to takový trošku slizčí tak to nechce, ale banány jí šmakujou a někdy i kousek jablka, když tedy není se slupkou. Jinak ovoce nebo zeleninu moc nemusí :-( S granulema neporadím, neb jsme na tom stejně jak Markét, taky jsem chtěla vyzkoušet nové, jedno reklamní balení zblajzla skoro na posezení, když jsem jí tam nasypala druhej pytlík tak okolo toho půl dne chodila a ohrnovala nad tím čumák, takže jsme opět tam kde jsme byly :-S
Odpovědět
Milu, nema rada treba ani meloun? Po tom by se Lara taky utloukla :-D Nasi si ze me delaji srandu, ze mame psa vegetariana :-D Ona jako stene bastila i cibuli a zavarene okurky (to mi jednou spadla okurka z chlebicku, takze tak jsme to zjistili) :-D A jeste se strasne dozaduje hroznovyho vina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak víno, melouna apod. to vůbec, prostě maso a basta, jo a ještě pečivo, nejradši sladký, to může taky, jo a vlastně občas mrkev. Sice ona na nás kouká, když to jíme, jako že by si dala, ale když ji dáme, tak to ocucá a vyplyvne :-N
Odpovědět
čau psí mámy x-) nestíhám všechno dočíst, zkoukla jsem jenom fotky, všichni jsou úžasný! hlavně ty štěněcí fotky jsou nádherný, to už jsem skoro zapomněla, že bert takhle vypadal. naše jediná novinka je, že bert se velice kamarádí s naším kocourem, dokonce ho už pustil i do bytu, i ho nechává žrát z jeho misky, což je prostě věc nevídaná. takže mám velkou radost, snad si časem kocourka přestěhujeme domů a bude úplně náš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Milu ten svetřík je úžasnej, nepamatuješ si kde si ho kupovala?? Mam ráda kombinaci hnědý a růžový.A Lara má tu fleesku úžasnou fakt perfektní práce. Škoda, že neumim šít. Jinak trimujou se ty nejdelší chlupy. Já sem Nany zvládla otrimovat asi na dvakrát tak po hodině. Ale mě moc nechce stát, nechci ji drasticky nutit k poslušnosti, tak to vypadá všelijak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravíme vás všechny tady s Lilouškem :-) To naše kotě roste jak z vody, nechce se mi věřit, že dva týdny zpátky byla takové malé škvrně, teď už nám proti tomu přijde obrovská :-D Už i chodíme normálně ven, sice na plínu ještě občas něco vyrobí, ale většinou to s ní stihnu na travičku :-N Akorát se jí na vodítku moc nelíbí, zkouším i semtam nějakou "delší" procházku (obejít barák :-D ), ale to se Lilouš začne vzpouzet a řádit, případně si sedne na zadek a dál odmítá. Nechci ji moc tahat na vodítku, ale nevím, jak na ni... Říkám si, jestli by nebylo lepší chodit jen za ní, aby si venku nejdřív zvykla a pak teprve ji zkoušet nějak navigovat jinam...? =-) Jinak pro zájemkyně další fotečky jsou na http://liliwest.vox.com, je tam naše slečna řádící s Berrynou a pak odpočívající v koupelně v košíku (ten jsem jí vyklidila, protože se do něho zamilovala a já neměla to srdce ji z tama vyhnat :-D Jinak zítra jdeme zase k doktorovi, tentokrát už na očkování, tak snad se madam moc nevyděsí :-) Jak jsem to tady pročítala, tak jsem nestačila valit oči, jednak že vaši hafani koukaj na telku a taky že baští ovoce x-)
Odpovědět
Karkul, to je parada, ze Bert se tak snasi s kocourem. Myslim, ze kdyz mu dovoli jist ze sve misky, je to zaklad ryziho pratelstvi x-) Mojenany, sit jsem se naucila za pochodu, nikdo me to nejak specialne neucil, ani jsem nechodila do kurzu. Chce to pozkouset, pokazit a pak na to prijdes :-) A natrenujes to ;-) Ivus, Lili je takovy bobek maly porad. V tom kosicku je naprosto rozomila. Lara si taky rada podlozi bradu, kdyz spi :-D S tim voditkem to zkousej tak, ze kdyz se sekne, drepni si a privolej ji. Oni maji westove svoji hlavu a Lara se taky ucila s tim voditkem nebojovat a nekousat ho :-) Urcite ji to chozeni na voditku uc od zacatku, je to pro jeji dobro a bezpecnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul, tak to gratuluju, neboj Bert si nového kamaráda oblíbí a za chvíli budou spolu spát v pelíšku :-) Nany, koupila jsem ho normoš ve zverimexu u nás, když se juknu tak možná najdu i stránky, kde jsem ho chtěla původně objednat. Ivus, tak to jsi mi přesně připomněla začátky s naší Nelčou, taky se jí nechtělo být moc na vodítku, tak jsme to pak řešily tuším různýmu odměnami a chválili a chválili a jak píše Markét, zkuste si sednout na bobek a přivolat ji, třeba si vzít nějakou malou mlsku a když tobě dojde, tak jí pochválit a dát jí kousek ;-) Ikdyž u nás je fakt, že mi většinou chodíme bez vodítka, ale u nás na sídlišti to docela jde, není tu tolik ulic a víc zeleně a je naučená, že než přejdeme silnici tak čeká, ikdyž sem tam taky by tam chtěla vběhnout, ale hnedky dostane vynadáno a ví, že to nemůže. Ale chce to trpělivost, west je prostě tvrdá palice, a nejradši by si prosadil svou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mi to nedalo, koukám po tom svetru a narazila jsem na tohle :-D http://www.spokojenypes.cz/svetry-a-m... teĎKY MĚ ale napadlo, že loni kolem vánoc jsem to sem určo dávala, kde jsem to viděla, tak se jdu prodírat diskusí nazpátek =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to našla http://www.daspapanicko.cz/Psi/Svetr-..., ale ten eschop už nefunguje :-(
Odpovědět
Jejda, vanocni oblecky jsem videla v Kiku, ale zrejme jen pro efekt, neprisly mi moc ucelne :-D Byly k nim i zelene boticky se spickou nahoru. Coz bych v tom tu nasi cacoru chtela videt :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?