Bílé hranaté ploché vypínače a el. zásuvky (zástrčky)

Dobre rano, nepozna niekto vyrobcu/znacku hranatych plochych el. zastrciek a vypinacov? Dakujem za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
@luana Ahoj, nevím, jestli už máš nějaký obrázek a hledáš název, kdyby ne, tak my máme Legrand Valena a jsou hranatý i plochý:) tak se kdyžtak koukni na netu:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Prosím, nevíte co to je za vypínače? přikládám fotku kuchyně, nevím, jak se jmenují a má je někdo, a jak jste s nimi spokojeni, popř. kolik stojí . děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sunfun děkuji, tak jsem se trefila, už je máme namontované
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@pouta Můžu se zeptat co to jsou za vypínače?
Odpovědět
Profilova fotka
@martiny82 že by to byl schneider ?
Odpovědět
je to Legrand bílá .Nejsou drahé a elektrikář byl spokojený,hlavně ať prý nejsou polské.
Odpovědět
Díky moc. Škoda, že legrand nemají u dvojité zásuvky jednu zásuvku natočenou. Protože jsou fakt moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@martiny82 Ano, to je škoda :( Mám Legrand (Valena) v celém bytě a teď jsem si je vyprosila i do nově rekonstruované kanceláře. Elektrikář to nakonec řešil tím, že mi dával do rámečku 2 zásuvky vedle sebe místo jedné dvouzásuvky, stejně jako je to na obrázku.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickomil v tom je akorát problém, že na 1 okruh je nějak omezený počet zásuvek či co a dvouzásuvka se počítá jako 1. Tzn. když je třeba limit 10, tak při použití dvouzásuvek máš použitelných 20 dírek :-) My to řešili tak, že vypínače máme Schneider Unica Basic a zásuvky ABB Time. Na kuchyňské lince mám všude Schneider, protože tam mám vypínač a zásuvku hned vedle sebe, ale nikde jinde v bytě nemám zásuvku a vypínač blízko sebe, takže to není poznat.
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina nad tímto řešením jsem také přemýšlela a elektrikář mě řekl, že jsem se zbláznila :-D No ale pokud nevymyslím nic jiného, tak to tak také udělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@catt82 nám elektrikář řekl, že by to udělal stejně, když Schneider nevyrábí dvouzásuvku s pootočenou horní dírkou... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zmrz_lina no jde vidět, že u vás to byl rozumný elektrikář ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina nov vida, tak to jsem netušila. Mně v kanceláři rekonstruovali právě kuchyňskou linku, tam kde byl původně vypínač na světlo v KL a jedna dvouzásuvka, tak dal velký rámeček a v něm je vypínač a dvě zásuvky a pak ještě vybouchal ve zdi díru, protáhl další kabel a pak dal do rámečku dvě zásuvky vedle sebe. Jak jsme tu na tom ale s okruhem a počtem zásuvek vůbec nevím. Až budu v budoucnu řešit zásuvky a vypínače v nové kuchyni, tak na to musím myslet :-)
Odpovědět
to je fajn řešení :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?