ČEZ tarif FIX - je tam nějaké ale?

zajímal by mě váš názor na tarif FIX od Čezu, slibují o 10% nižší cenu při zafixování ceny do konce roku 2015 je tam nějaké skryté ALE? je mi jasné, že cena na trhu může třeba klesnut i o víc než je těch 10%, to je holt sázka do loterie díky za vaše názory
Odpovědět
Taky by mne to zajímalo, myslím, že podobná nabídka dorazila spoustě lidí. Vypadá to, že ji rozesílají plošně všem zákazníkům
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
NEBO ALE potřebují udělat FIX lidem protože vědí že to půjde ještě dolů ... fér by bylo pokud půjde cena dolů půjdete taky ale dva roky nemůžete jít ke konkurenci ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ve chvíli,kdy se začne nabízet "fixní výhodný tarif" je hodně pravděpodobné,že půjdou ceny dolů.Je to marketingový tah prodejců kvůli udržení příjmů od zákazníků.
Odpovědět
pokud si chcete porovnat dodavatele, tak velice dobrý kalkulátor na na stránkách ERÚ http://kalkulator.eru.cz/
Odpovědět
Presne.... ted preci rikali, ze od ledna 2015 budou plosne snizovat cenu za elektrinu. Stejny tah mel myslim PRE (nebo take CEZ) pred 2 nebo 3 lety nekdy kolem cervna. Hodne lidi to podepsalo a svete div se! Ani ne za mesic byly vsude informace, ze klesa cena elektriny. Nam to take prislo a nikdy bych do toho nesla. @copa @wbc @tommyczek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?