Doporučení na dodavatele elektřiny

Zdravím, má někdo jiného dodavatele elektřiny než distribuci ve svém kraji? Pokud ano jak jste s ním spokojeni. Chtěli bychom zkusit přejít k jinému dodavateli, ale teď se jich vyrojilo jak smetí a hlavně co jsem procházel pár srovnavačů, tak tam s cenama dost lhali (původního dodavatele navyšovali a nového snižovali - dle spočítání elektřiny jejich ceníků na stránkách danné firmy). Chtěli bychom nižší cenu, ale také na dobu neurčitou a komunikaci jak tel tak i mailem, aby v případě rozporů byl důkaz co bylo projednáváno. Což u společností co řeší vše jen přes tel není...
Odpovědět
Já mám tedy stejného dodavatele jako distributora, nicméně nejlepším krokem bude dle srovnávače vybrat ty levnější/nejvýhodnější a přímo je oslovit s žádostí o cenovou nabídku. Boj o zákazníka je těžký, měli by být ochotní. Co se však týče smlouvy na dobu neurčitou, s tím se patrně budete prát. To dávat nechtějí. Pokud se nepletu, tak neurčito má Yello, o dalších už nemám povědomí (což nemám na mysli, že nejsou, jen jsem se nezajímala). Emailem i telefonicky už dnes komunikují víceméně všichni, otázkou však je, jaké požadavky jsou emailem ochotni zpracovávat. Ale to vyřeší dotaz na favority.
Odpovědět
Profilova fotka
@nitro koukni se na tarifni kalkulacku ERU, ta je nejpresnejsi. Maji tam u kazde spolecnosti a kazdeho tarifu i podminky (typ smlouvy, zpusob komunikace atp.) Pak si chce zkusit najit jeste nejake hodnoceni konkretniho dodavatele o kterem byste uvazovali.
Odpovědět
tu riešime cca 15-20 euro ročne uspora a možno nie všetky tarifytak pozor
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Dobrá energie s.r.o.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Nechci zakládat nové téma. Aktuálně vybírám dodavatele a rád bych se zeptal, zdali někdo aktuálně neřešil v Moravskoslezském kraji. Jakého dodavatele jste zvolili? Nemám nyní tolik času nechávat si zpracovávat a porovnávat nabídky, tak bych rád dal na tipy. Zatím uvažuji o 3E a o E.ON. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@davex znas li nejakeho skauta, tak skautska energie (pro odbery v RD). Neznas-li, pak tezko rict. hodne se diskutuje tady; http://forum.finexpert.e15.cz/forum-3... fora Skautska energie, Narhada za skautskou energii a Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny. ja jsem zatim u CEZu protoze jsem dostal retencni neverejnou nabidku na 2 roky a navic vyuzivam CEZ kartu - vratky z plateb jako sleva do vyuctovani, ale az skonci, pujdu asi ke skautum.... Jedine ze by se CEZ vytasil s necim vyhodnejsim....
Odpovědět
Profilova fotka
@davex jinak na tom foru kluci hodne diskutuji Eon Variant Pro duben 2018. ostatni tarify EONu jsou pry dost nevyhodne.
Odpovědět
@davex zadejte si to zde: http://kalkulator.eru.cz/ Jinak my máme FOSFA a naprostá spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme teď měnili (změna bude ke konci listopadu) a rozhodli jsme se pro Europe easy energy.
Odpovědět
Profilova fotka
@davex jinak bacha na 3E aka Europe Easy Energy. Byli koupeni Bohemia Energy, takze se da ocekavat ze zacnou podobne smejdske praktiky jako to provozovala BE na svem primarnim kmenu. Do nich bych rozhodne nesel. fosfa je velmi slusna, taky jsem u nich s jednim OM byl, nez mi CEZ nabidl konsolidaci a retenci na vsechna mista.
Odpovědět
My půjdeme do skautské energie.
Odpovědět
Vsechno mame u FeelEcoenergy - Fosfa.
Odpovědět
Článek se načítá
Mě hned jak jsem dal podnět že přecházím k FOSFA dal ČEZ neveřejnou nabídku. I když byla levnější než ta co jsem měl předtím, byla stále dražší než FOSFA. Takže nebylo co řešit
Odpovědět
My už jsme dodavatele měnili dávno, máme 3E a přežili jsme s nimi i jejich skoupení BE. Ze začátku jsem z toho byl v rozpacích když jsem se to dozvěděl, ale firmu jsme přesto nezměnili. Žádných změn co by se mě jako zákazníka nějak týkali jsem si nevšiml, přijde mi, že jedou stále po stejných zajetých kolejí. Takže nemám problém ani s jednou ze zmíněných firem.
Odpovědět
Ja jsem menila tak rok zpatky na Bohemia Energy. Vyrizeni bylo celkem jednoduchy, jen jsem si pockala nez mi vyprsi stara smlouva. Tedka mam smlouvu na dobu neurcitou, kdyz neco potrebuju vyresit, zaridim si to sama v jejich internetovy aplikaci a nebo si zavolam na infolinku, ale vlastne neni nic, co bych resit potrebovala. Menila jsem hlavne kvuli plynu, mame celkem velkou spotrebu a ted mi to cenove vychazi mnohem lip.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@dominno98 Není nad reklamní příspěvky. Založit si profil, napsat do všech diskuzí o elektřině to samé... Hlavně dle kalkulátoru ERÚ je dražší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letos v létě musím vyřešit smlouvy na dodavatele energií. Elektřina půjde ke skautům. Ale nevím co s plynem. Myslíte si, že má cenu fixovat? Mám nabídku od Innogy, která defacto kopíruje nynější cenu skautů. I když vezmu v potaz stálé platby tak by museli ceny vzrůst o více jak 15%, aby se vyplatilo fixovat. Takže otázka zní .. fixovat nebo ne?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?