Menu Forum

Jablotron 100 kurenie

30. črc 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
bodohaz
Registroval se 18. prosince 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 6 příspěvků. Region Senec.
fotoportrét
fotoportrét
bodohaz
Registroval se 18. prosince 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 6 příspěvků. Region Senec.
 Ahojte, vedel by mi niekto povedat ako urobit predpripravu na ovladanie kurenia cez Jablotron 100? Alarm mame uz funkcny ale do piatku musim urobit predpripravu pre ovladanie kurenia a neviem co a kam potahat. Pan ktory nam robil alarm je akurat odcestovany a neviem sa mu dovolat, v piatok zacinaju robit omietky....kurenie bude podlahove teplovodne a termostaty v izbach by som chcel asi bezdrotove. Neviem ako je to s riadiacou jednotkou ktora ovlada termostaty a ventily, aj tu treba asi prepojit aj s ustrednou alarmu aby sa dalo ovladat na dialku....???
Ak je tu nejaky montaznik poprosim radu ako to prepripravit ci aj ku kotlu aj k ustredni alebo ako sa to vlasne zapaja.
Dakujem
30. črc 2017 v 19:21  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
dreambox
17
Registroval se 25. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 126 příspěvků. Má 4 přátele. Dolní Podluží, Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
dreambox
17
Registroval se 25. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 126 příspěvků. Má 4 přátele. Dolní Podluží, Region Děčín.
 Mezi ústřednou alarmu a kotlem natáhni datový kabel.To je vše.
30. črc 2017 ve 21:07  •  To se mi líbí