Jaká je cena za klasické rozvody v bungalovu?

Prosím o orientační cenu za ,,klasické rozvody,, elektriky v bungalovu. Chápu že je to na tom kolik zásuvek, vypínačů, jaké typy atd..... Ale jen by mě orientačně zajímalo na kolik dnes takový klasický domek vyjde ohledně elektriky??? Budeme mít rozvody i pro el.kabely v podlaze, a el.ovládané venkovní žaluzie a pak klasiku......Děkuju
Odpovědět
50 - 150
Odpovědět
Co mám info od elektrikářů tak se orientačně uvádí 800Kč na m2. Vždycky je to individuální rozdíly můžou být v desítkách tisíc....
Odpovědět
Viděl bych to vzhledem k u nás aktuálně poptávaným cenám, na cca 120 a výše. Čili odpovídá cca to co píše @cyklos Ale samozřejmě bez detailu kdo ví. Bude to mít hodně proměných: množství stavebních prací, množství kabelů, velikost a vybavenost rozvaděče, množství a typy všech koncových zařízení a samozřejmě také kraj a zde ještě množství a vytížení řemeslníků. Nás stálo zapojení rozvaděče na jaře 2019 3500Kč (soused). Osazených 110 modulů. Kabely jsme si natahali v podlaze a stropu sami s ženou, na tom nic nebylo. Vyjímku jsou akorát schodišťáky s křížáky dohromady, ale když vám to někdo zkušenější nakreslí, tak ani to ne. Vyfrézování drážek, vykroužení zásuvek a vypínačů mi vzhledem k ytongu trvalo přesně jeden den. Sám jsem byl překvapený jak to šlo rychle. Uklidit pak tu spoušť trvalo další den...
Odpovědět
Profilova fotka
Mi stavební firma odhadla cenu přes 400 tisíc včetně hromosvodu. Dal jsem to jiné a cena bude na polovině, ale mnoho práce jsem si udělal sám. Ono závisí, kolik je na domu kabelů a krabic (zásuvek a vypínačů). Já mám odhad, že krabice je kolem 1000, v rozvaděči modul za 300. Kabelů mám zatím 3km, ale chybí ještě datové, TV a signálové pro automatizaci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?