Kolik může stát eletrika v bytě, včetně bodových světel?

Profilova fotka
Ahoj,manžel sehnal eletrikáře a návrh na cenu je 30 tisíc bude se to týkat asi na 50m2 je to reálná cena?zda se mi to hodně drahé je to včetně materiálu kromě sádrokartonu.Díky za odpověd
Odpovědět
My jsme v roce 2007 komplet předělávali elektriku v bytě 75m2 a stálo to 50tis. Takže si myslím, že ta vaše cena přemrštěná není.
Odpovědět
my v roku 2006 byt cca 80 m2 stalo to 40 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám začínají dělat elektřinu v pondělí a elektrikář chtěl 17000 za matriál a 6000 za práci. Máme RD a rekonstrujeme 3+ 1 velikost kolem 90 m. Vaše cena mi připadá dost vysoká.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to teda drahé nepříjde...My předělávali komplet elektřinu v roce 2007,byt 48m2 ale zase i s jističema(myslím..) 52tis,Praha.
Odpovědět
Profilova fotka
nám prazska firma udělala predbezny rozpočet na 34 000 - 2+KK, 42 m2. nove rozvody v celem byte - teprve se na to chystame.
Odpovědět
Profilova fotka
Sice si napsala, že byt má 50m2 ale to asi tak vše.... =-) nenapsala si kolik chcete zásuvek, výpínačů, vývodů na světla, zda jsou v tom datové a tv rozvody, revizní zpráva, zda to je panel či cihla atd.... a pak zásuvka může stát 70kč a nebo taky 500kč :-D Takže na to se jedoznašně odpovědět nedá ;-) @orchiday vaše cena se mi zdá také vysoká :-D a za materiál už vůbec :-D Obecně: nemůžete porovnávat něco když každej má jiné standarty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás jenom elektrika do garáže/dílny (svítí se velkými zářivkami) stála 22 tis. a to tuším bez daně, teď plánujeme na 100m2 obytné části cca 40 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak píše petrsv1000, chce to znát podrobnosti. Pokud to chcete zhodnotit, dosaďte alespoň půdorys se zákresem prvků...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?