Barva fasády a venkovních žaluzií

Prosím o vaše názory jakou zvolit barvu fasády a venkovních žaluzií. Dům je podkrovní s černou střechou a dřevěnými okny v barvě kaštanu (tmavší hnědá). Manžel by chtěl fasádu bílou a žaluzie by dal antracit (aby ladily k tmavé střeše) a sokl by obložil tmavým kamenem. Já bych raději fasádu světle krémovou, sokl tmavě hnědý marmolit a žaluzie stříbrné. Nemůžeme se shodnout, proto by mě zajímal názor i někoho jiného. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě sokl ladit ke střeše - takže tady jsem za manželem. Žaluzie podle toho jak dopadne fasáda, tady jsem konzerva a taky bych hlasovala k bílé fasádě :) a dala bych stříbrné žaluzie :). K té krémové bych vybírala spíš zlaté/bronzové tóny, ale záleží na odstínu té krémové.
Odpovědět
@zbranda Pokud je příspěvek ještě aktuální, taky bych taky ráda přispěla. Budeme mít podobně laděný domeček (černá střecha a okna v dekoru ořech), budeme na 100% dávat bílou fasádu a nejspíš tmavě hnědý sokl - marmolit. Tím, že budete mít venkovní žaluzie (antracitem ani stříbrnou se nedá nic zkazit) bych šla do černého nebo černo-šedého soklu a do bílé fasády :) :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Máte prosím foto, jak jste se rozhodli? Co se týče barvy venkovních žaluzií, zvolili jsem světlou - stříbrnou, aby se co nejméně zahřívaly (přece jenom, žaluzie mám hlavně kvůli stínění) - takže jsme dali přednost "praktičnosti" před vzhledem. tzn. více se nám líbil antracit (okna máme antracit). Fasádu zvažujeme - chtěl bych bílou.
Odpovědět
@sasynkamil Nakonec jsme zvolili žaluzie ve stříbrné barvě. Lepší foto se staženou žaluzií momentálně nemám, ale pro představu by to mohlo stačit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?