Barva fasády a venkovních žaluzií

14. zář 201920

Prosím o vaše názory jakou zvolit barvu fasády a venkovních žaluzií. Dům je podkrovní s černou střechou a dřevěnými okny v barvě kaštanu (tmavší hnědá). Manžel by chtěl fasádu bílou a žaluzie by dal antracit (aby ladily k tmavé střeše) a sokl by obložil tmavým kamenem. Já bych raději fasádu světle krémovou, sokl tmavě hnědý marmolit a žaluzie stříbrné.
Nemůžeme se shodnout, proto by mě zajímal názor i někoho jiného. Děkuji 🙂

• Za mě sokl ladit ke střeše - takže tady jsem za manželem. Žaluzie podle toho jak dopadne fasáda, tady jsem konzerva a taky bych hlasovala k bílé fasádě 🙂 a dala bych stříbrné žaluzie 🙂. K té krémové bych vybírala spíš zlaté/bronzové tóny, ale záleží na odstínu té krémové.

• @zbranda  Pokud je příspěvek ještě aktuální, taky bych taky ráda přispěla. Budeme mít podobně laděný domeček (černá střecha a okna v dekoru ořech), budeme na 100% dávat bílou fasádu a nejspíš tmavě hnědý sokl - marmolit. Tím, že budete mít venkovní žaluzie (antracitem ani stříbrnou se nedá nic zkazit) bych šla do černého nebo černo-šedého soklu a do bílé fasády 🙂 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Řešení VELUX pro Český soběstačný dům
    Betonové tašky Terran aneb jaké střechy se budou stavět v blízké budoucnosti
    Nebojte se velkého formátu!
    Archiv článků od partnerů