Baumit fasáda, kdo ji máte? A jakou barvu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky prosím prosím, kdo máte fasádu od baumitu? A jakou barvu děkuji...my sháníme nějakou světle hnědou...a nikde žádná inspirace. Díky moc:)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@luci987 a máš někde fotku, jak vypadá? Jsem nějaká zoufalá 😁 nechci úplně tmavou, a zase ne nic světlou vyblitou.. navíc dům se mi nelíbí, je to taková krabice od bot, dát tam dvě barvy nechci, protože okna nejsou symetrická a vypadá to divně.
Odpovědět
@kaleilah Jasně, tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, takže to je zhruba uprostřed tě barevné palety a stejně není moc tmavá. Tak já to asi změním a dám o odstín nebo dva tmavší, než tu co mám vybranou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, prosím, máte někdo reálné fotky fasády, odstíny 341 až 381. Nebo konkrétně 364. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@kkaccullka Dobrý den, máte moc pěkný odstín fasády. Můžu poprosit o značku a číslo? Je i po letech takto hezká? Předem moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřeboval bych najít odstín fasády baumit, který by nejvíc odpovídal odstínu ořech.
Odpovědět
Od soboty máme 324 a moc se nám líbí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, ráda bych otevřela tuto komunikaci a zeptala se, zda někdo nemá Baumit 0384 nebo 0385? 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@kkaccullka Mohu se zeptat na číslo fasády. Děkuji. Katka
Odpovědět
Ahoj. Nemáte prosím někdo na domečku odstín 363?? Vybrali jsme si, máme i vzorek, ale na celém domě je to přeci jen vidět lépe.... 😅
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?