Fasada k antracit oknum

Dobry den, zajimalo by me, jakou mate fasadu k oknum barvy antracit. Vsude okolo vidim jen bilou, ale to se mi moc nelibi.. mate jinou nez bilou? Mohla bych ji videt? 😄 🙂
Odpovědět
1
2
Viděl jsem světle šedou a středně šedou a ani jedna kombinace se mi nelíbila - vypadalo to jako průmyslová hala. K antracitu asi nejlépe sedne ta bílá, ale fantazii se meze nekladou... 🙂
Odpovědět
Bila je proste nejhezci.
Odpovědět
Ahoj, my máme v plánu fasádu dřevěnou z ošetřeného morřínu. Co vídám na fotkách, tak s tím antracitem to vypadá super. Budeme mít i antracit plechovou střechu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame bilou doplnenou o kamennej obklad.... jinou barvu fasady bych asi nedaval aby se to netlouklo 🙂
Odpovědět
My mame takove capuccino
Odpovědět
@zdenek_valek Můžu se zeptat, co vás vedlo k tomu udělat každé okno jiné...?
Odpovědět
Profilova fotka
@horst_fuchs vlevo je detsky pokoj, proto jsme chteli vetsi okno.... vpravo je kuchyn, proto je okno vys s ohledem na kuchynskou linku 🙂) (u me vyhrava spis prakticnost a vyuziti, nez to, ze zvenku se to nekomu nemusi libit)
Odpovědět
Minulý týden dělána fasáda, světle šedá weber se4d a rimsa tmavší se4b, sokl bude oblozeny tmavym kamenem. Lepší foto nemam
Odpovědět
...
Odpovědět
@zdenek_valek Díky - tušil jsem, že to tak nějak bude... 😉 Tohle je ještě v pohodě i z venku, ale u některých kreací je očividné, že dům byl navrhován pouze zevnitř. 🙂
Odpovědět
@pettrus1210 Dobrý den, chci se zeptat, právě stavíme takto dům, že vchodové dveře jsou rovne se zbytkem a vidím, že nemáte nějakou stříšku a nevíme zda ji dělat nebo ne. Je to důležité? Nebo krom toho ať nezmokneme to jiný význam nemá?
Odpovědět
@marushkap Zdá se, že dennímu světlu moc nefandíte...
Odpovědět
Článek se načítá
Ano, máme modrošedou a v určitých částí máme nalepené červené cihličky a musím říct,že to je opravdu origibal, protože každý si jen dává bílou,tak jsme nechtěli jít davem. Obcikendu mohu zaslat foto.
Odpovědět
@horst_fuchs Naopak. Tohle je strana od hlavni silnice, druha je uplne otevrena s velkymi okny. Tahle pidi okna jsou v chodbe, wc, koupelne a v garazi
Odpovědět
@marushkap Tak to už je jiná 🙂 Budete to mít hezké, a ten velký pozemek s výhledem na otevřenou krajinu je úplně super.
Odpovědět
@horst_fuchs dekuji, uz aby to bylo 😉
Odpovědět
@blruakzadsa My teprve stavíme, ještě nebydlime, takze zkušenosti nemáme. Nějaký přesah střechy tam je, ale jak bude úplně stacit se pozná až po zabydleni. Je pravda, ze jsem o tom take premyslela. Ale zase ta vycnivajici striska nad dveřmi se mi úplně nelibi, lepší takhle v rovine
Odpovědět
@gracetheworld drevo je krasny, ale ja nejsem typ na tu udrzbu 😄
Odpovědět
@ana568 Tak to je jasné, že na to ně každý je. Pokud si někdo pořízuje dřevěnou fasádu, tak holt musí počítat s tím že každé 2 roky to bude vyžadovat údržbu. Pokud bych nešla cestou dřevěné fasády, hodně hezky vypadjí kombinace šedé nebo béžové s kamenným obkladem, jako výše dával Zdeněk Válek. nebude to nejlevnější řešení, ale je to krásné a neokouknané.
Odpovědět
My máme takto zkombinované
Odpovědět
@jana0009 Líbí... Asi bych ale tu střechu protáhl až na úroveň vchodové stříšky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jana0009 co máte prosím za obklad ? 🙏
Odpovědět
A my to máme takhle. Světle šedá fasáda v kombinaci s antracitovými okny se určitě hodí. 🙂 A když se to sladí i s okapy, podbitím, střechou a se soklíkem, vypadá to moc dobře. Šedá barva fasády je velmi praktická, leccos umí schovat... 😄
Odpovědět
@honzadus nemel byste fotku celeho baraku, prosim? 🙂 klidne do zpravy
Odpovědět
My jsme nakonec zvolili odvážnější modrozelenou: PCI 239 (S3040-B50G) K tomu skoro bílá: PCI 221 (S0505-B20G) Okna, vrata a střecha jsou tmavě šedá, skoro antracit: Alux DB 703
Odpovědět
@jandour dobrý den, máme obkladové pásky elastolith v barvě Colorado..
Odpovědět
@zdenek_valek Takto to mají udělaný známí na novostavbě a přijde mi to jako nejlepší varianta. Bílá doplněná a o ten šedivý kámen.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@jana0009 prosím jak je to se stálostí barvy? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@ana568 my máme takto, jsme spokojení 🙂
Odpovědět
@timoti Obojí má stále stejný odstín. Nezaznamenala jsem nějake vyblednutí
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?