Obklad Elastolith na fasádu, máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nemáte někdo zkušenosti s obkladem Elastolith? Díky moc za info:)
Odpovědět
1
2
Manžel lepí a dává do lepidla pásky.Já stříhám když je třeba a dělám spáry.Píší štěteček 12,ale je hezčí 10 :( o kousíček uzší spáry.Lepidlo dost rychle schne.Lepili jsme v pátek a obklady stále nejsou jako kámen tvrdé.Ale vypadá to úžasně :-) máme to půl na půl se zelenou fasádou-jasnou ;-) skol 30cm a rohy 30cm,okolo dveří a oken jen na sednu pásku a lodžii celou z cihliček i arkýř a okolo garáže celé velké L a ještě stěnu z boku garáže dlouhou 15,5m.Zatím máme jen jednu stranu.Kamarád tím obložil si celý bungalov-ale dal tmavě šedou spáru-to je moc tmavé.Proto jsem volila světle šedou a červené pásky.Do podzimu plánujeme stihnout celou fasádu.Manžel jezdí kamionem,tak se dělá a nedělá.Eli podává pásky a on tahá kousky s lepidlem a potom pokládá a já hned za ním spáry vyhladám štětečkem-jinak to již šlo těžko-hodně rychle to schne.Má škrabku a během práce si čistí nářadí.Jinak rada-nejlépe nerez nářadí a stěrka číslo 4.Na to plechové se to lepí a tolik to nejde.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@prskan @lucijeje @janakrejz @ramina70 Ahojte holky, my teraz tiez uvazujeme o obklade Elastolith, ak ste medzitym dokoncili fasadu aj s tymto obkladom, bola by som velmi vdacna, keby ste sem pridali foto, alebo kludne poslite do spravy. Ak mate tento obklad uz par rokov, nevsimli ste si na nom nejake zmeny vplyvom pocasie (slnko, mraz)? Rozhodli by ste sa pre neho znovu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky elastolith jsme meli, koukni ke mne do galerky, my jsme s nim spokojeni byli.
Odpovědět
@blondi2 ... ahoj, ano Elastolith máme, odstín Mediteran .... a jsme moc spokojeni ... vypadá pořád stejně, mráz, slunce, déšť nevadí ... myslím, že životnost bude dobrá ... a lepili jsme si jej sami ;-) (bavilo nás to) ...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@lucijeje Můžu poprosit o fotečku alespoň kousku odkladu elastolith, ať si můžu reálně představit, jak u vás v kontextu celého domu vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
@janakrejz - Prosím jakou máte přesně barvu cihliček Elastolith? Zvažuji Colorado dark....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@lucijeje @janakrejz @ramina70 @prskan chcem sa opytat ci sa da pouzit aj nejake klasicke flexibilne lepidlo napr Baumit flexuni, a pod. namiesto toho predrazeneho od Elastolith vo vedierku ktore ma nizku vytaznost a vysoku cenu.. Dakujem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@janakrejz Ahoj, příspěvek je z roku 2013, můžu se zeptat, jak vypadají pásky po takové dlouhé době? 🙂 Ohledně barevné stálosti? Případně zašpinění? Neodlupují se někde? Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@lucijeje Zdravím. Uvažuji o obkladu svého domku pásky Elastolith. Koukal jsem, že je máte na svém domku aplikovány. Jste stále spokojeni? Co stálobarevnost? Pořád je obklad stejný? A co mráz, nevadil jim? A poslední otázka, zajímala by mě pevnost na zateplené fasádě. Jestli je to i jako dobrá ochrana před klováním ptáků do zaizolované fasády? Děkuji moc, Jelínek
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?