Pozor na firmu Zedník servis

Zdravím všechny diskutující, ráda bych vás upozornila na firmu Zedník servis, majitel Tomáš Wackenreuther. Měli jsme dohodnutou rekonstrukci rodinného domu, takže zateplení fasády a novou střechu, na kterou sehnal externí firmu. Nasliboval nám i střechařům jak se fasáda zmákne do dvou měsíců, měli jsme dohodnutý rozpočet. Na konci jara nám rozvrtal barák a v září se uráčil část fasády dodělat, jelikož jsme ho uháněli. Vždy někoho poslal, udělali minimum práce a odjel. Ta práce, co udělal, je příšerná, fasáda je kompletně křivá s mnoha boulema, chlapi co pro něj dělali nám zasvinili okna, dveře i okolí domu stěrkou (chápu, nelze to dělat bez poskvrnky, ale mohli si aspoň něco dát pod sebe, zničili nám dřevěné balkony i kamenné schody). A za práci si bez jakéhokoli upozornění řekl dvojnásobek dohodnutého rozpočtu. během toho roku jsme se ho ptali jestli budou nějaké změny v rozpočtu a vždy nám bylo řečeno že ne nebo jen že malé, mlžil do poslední chvíle. Teď budeme řešit opravu fasády, nechali jsme si jí zkontrolovat a prosvítit termokamerou, bohužel všude je spoustu úniků tepla, nebyly dodržené technologické postupy a tak jsme stavbu nepřevzali a budeme řešit reklamaci. Kdyby měl někdo další s touto firmou podobný problém, byla bych ráda, kdyby se nám ozval, nevěřím tomu, že jsme jediný, u kterých provedl podobnou věc.
Odpovědět
Tu reklamaci zkuste vyřešit, ale on zase bude mít argumenty, ovšem s tím se nedá nic dělat, bude to pravděpodobně dlouhé tahání, než z něho něco vytřískáte, ale mělo by vám být proplaceno. Už s tím, jak sliboval do 2 měsíců a pak to trvalo takovou dobu bych ho hnal někam a ještě to vlastně nedělal on píšete, ale nějaká najatá firmička nebo poskoci jeho, což svědčí samo za sebe.
Odpovědět
@vladimir_sacha najali jsme si na to firmu, máme zpracovaný odborný posudek, je mi jasné že to nebude hned, ale tohle mu nesmí projít. Na začátku to byla úplně skvělá komunikace, ale postupem jsme pochopili, že umí jen slibovat a skutek utek.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den ano i my máme špatnou zkušenost 😟Nechali jsme si udělat podkrovní být který měl být do konce května hotový ela to tady 1 chlapek 🙄 bohužel stále ještě nemáme hotovo že smluvní ceny se najednou navýšil rozpočet bez upozornění na víc jak 50 procent zatím nic neřeším víc jak dohodnutý rozpočet jsem nedala až bude stavba hotová uvidí se dal už mám spoustu informací podle kterých se budu řídit 😊
Odpovědět
@mpekarkova tak hlavne ze jste mu nedala vic a urcite to nedelejte i kdyz bude vykladat jeho lzi, uz mam dalsi dva lidi co je okradl nebo jim praci na dome odflakl a rekl si o zaplaceni praci co neudelal, je na nej podane trestni oznameni ze nevratil zalohu ze strechy, kterou mela delat jim zprostredkovana firma a jeste ho budeme zalovat za spatne provedene prace a znehodnoceni domu.
Odpovědět
Velmi dobře jste udělali po mě chtěl platit další mezifaktury s tím že jsem řekla že dokud nebude hotovo peníze neuvidí jednou už jsem vyhrozila a pokračuje dál práce tady taky není odvedená jak má být 😔
Odpovědět
@mpekarkova to me moc mrzi, nechapu jak na to muze mit zaludek, takhle dal okradat lidi.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?