Teluria- Fasada zkušenosti?

Dobrý den, zajímá mě má někdo fasádu na domě od společnosti Teluria-? Jaké máte zkušenosti .. moc děkuji za jakýkoliv komentář ..🙂
Odpovědět
Dobrý den, my od nich máme fasádu, ale teprve měsíc, tak asi neporadím jak se ,, chová,, po X letech. Ale ti co nám ji natahovali přímo řekli, že se s ní dobře pracuje a z jejich zkušeností prý barva vydrží hodně dlouho a nebledne. Chtěli jsme odstín přímo,, na míru,, a jediná Teluria se trefila......
Odpovědět
@fita dobrý den, děkuji za příspěvek mohu vědět jako
Odpovědět
@fita mohu vědět jaký odstín barvy máte? Popřípadě poprosím foto.. ještě se zeptám náhodou nevíte jaká je spotřeba kýble na M2? Moc dekuji
Odpovědět
@jana0009 nemáme odstín přímo ze vzorníku, měli jsme nějakou představu a v Telurii se přesně trefili..... Zkoušela jsem fotit, ale bohužel, telefon mě tu barvu,, nebere,,. Na druhou stranu nám špatně spočítali spotřebu a zbylo nám na 100 m2😬. Spotřeba kýble na m2 je 2,2-2,3. Nevím, jak to je u jiných firem, ale barvu nám přivezli domů svým rozvozem.
Odpovědět
@fita moc díky,prave nevím jestli do toho jít nebo ne od této firmy, tak uvidíme .. tak to je něco takhle vám to špatně namíchat a vrátili vám aspoň něco z ceny?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?