100% LTV u hypoték

Profilova fotka
Zdravím, jelikož někteří z vás již mají zkušenosti, případně dost studují svoje možnosti, jdu to zkusit sem. Existují nějaké banky, které nabízí i 100% LTV? Něco bokem sice máme, ale bohužel to padne na poplatek RK. Díky všem
Odpovědět
ano některé banky půjčují do 100%LTv ale počítejte s vyšší úrokovou sazbou okolo 3% popřípadě využíjte překlenovacího úvěru se společnou hypotékou na které budete mít úrok již normální okolo 1,7%. Vše záleží na vaši bonitě. Hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka asi bych pár let šetřil a pak začal uvažovat nad stavbou vlastního domu než si půjčovat 100%.... kolik máte příjmy dohromady ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě pár měsíců budou banky poskytovat hypotéky s LTV 100 %.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 nehodláme přehodnotit náš názor, jelikož za pár let plánujeme jiné události, ke kterým už potřebujeme dům. Příjmy máme slušné. @spaly s vyšší sazbou počítáme, poté bychom nejspíš refinancovali. Chtěla jsem spíše radu ohledně přesných výčtů bank, které tuto možnost poskytují. @vladimirsvorba Ano, tohle víme, proto se to snažíme vyřešit ještě nyní. Chtěla jsem spíše radu ohledně přesných výčtů bank, které tuto možnost poskytují.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka http://svorba.cz/kde-lze-ziskat-100-h... U domů to bude podobné.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka pokud máte slušné příjmy, tak asi není problém, obrátil bych se na finančního poradce, který to za tebe vše vyřídí ;-)
Odpovědět
Mám dobré zkušenosti u KB. Také jsme potřebovali 100% a za své úspory potom nebyl problém dům vybavit a začít s pracema na zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 100% u KB. Úrok je ale dost děsnej... Lituji, že jsme si dali 5letou fixaci, protože teď jsme rekonstruovali za naše, zlepšila se nám práce atd. a hodilo by se refinancovat na nižší LTV nicméně fix nám končí až za 3 roky...
Odpovědět
Na byt je možná 100% hypotéka výborná věc, ovšem výstavba domu? Uff... Rozpočet na dům je 2 400 000 Kč. První komunikace s bankou byla na takové úrovni, že jsem hlavně zjišťoval, kolik jsou ochotni pustit na první čerpání. Bylo mi řečeno, že opravdu minimálně. Pohyboval jsem se v číslech, za které bych nepostavil ani základovou desku. Poté začalo přibývat plno nutných papírů, chtěli po mě detailní položkový rozpočet, jména nasmlouvaných firem a dalších věcí. Skončilo to tak, že jsem skočil do Buřinky, vzal jsem 500 tisíc z nezajištěného úvěru (úrok 4.66%, šest let fixace, 18 let splatnost) a 1 900 000 z banky. Dostal jsem zajímavý úrok, nepotřeboval jsem podrobný položkový rozpočet, žádná jména firem, žádné faktury... Hypotéka mě stojí sice o pár korun více (se vším všudy o cca. 300 korun měsíčně navíc), ovšem za ty ušetřené nervy a zdraví mi to stálo.
Odpovědět
Profilova fotka
@sabejn A teď si vemte, že existují banky, které umí čerpat nad rámec zástavní hodnoty nemovitosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nobondgirl a proto bychom chtěli nejlépe fixaci např. na rok a poté refinancování. Jen se zeptám, jak je to s vyřizováním všech potřebných dokumentů u KB? Případně kolik jste si půjčovali? :-) Klidně do IP. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka měli jsme finančního poradce, takže papírování jen to nejnutnější, ale my kupovali hotový dům. Odhad také zajistil on. Půjčovali jsme 3M
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@malamicka Fixace na jeden rok jsou skoro u všech bank hodně drahé.
Odpovědět
super je floatova sazba nebo ofsetova hypoteka, ale nabizi to malo bank(RB, Fio, Moneta)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?