90 % LTV

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jaké máte nedávné zkušenosti se ziskem 90 % LTV hypotéky. Dočetla jsem se, že ji smí banky poskytovat jen v max. 15 %, což není mnoho. Povedlo se někomu?
Odpovědět
zdravím, cca. před 2mi měsíci u UNC... sice to poslali jako nestandardní na vyhodnocení do Prahy, ale bylo schváleno, podepsáno a teď už jen čerpat.
Odpovědět
@s0t0 @s0t0 Napíšete mi prosím podrobnosti? Jestli máte u nich účet, zkoušeli jste u více bank, jaký úrok a na stavbu nebo koupi, jestli odhad vyšel dle kupní ceny, atd. Děkuji
Odpovědět
SZ
Odpovědět
V současnosti irelevantní dotaz. Počkejte s čím finálně přijde Schillerka a co se pak schválí. Jestli projde plošný odklad splácení, nedostane půl roku nikdo žádný nový úvěr. Ani 90%, 80%, nebo 50% LTV...
Odpovědět
Lze dosáhnout i 90% LTV, ale to už je pěkně drahá hypotéka.
Odpovědět
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci...
Odpovědět
My máme 90% LTV, nebyl to vůbec žádný problém. Uzavřeno v lednu u ČSOB
Odpovědět
My teď v březnu kupovali byt. Dávalo jsme teda 20% u UNiC. Šlo by to i na 90%, ale úrok by byl téměř o 0,5 % větší..
Odpovědět
@viados to je nesmysl. Ne každý prisel o práci nebo ho to nějak postihlo. Byty se budou moct dal kupovat i tak dál. My minulý týden taky podepisovali a v pohodě. Akorat snizi ty požadavky díky krizi takže pro někoho to bude dosazitelnejsi.
Odpovědět
@arielka222 Ano, dnes už je to nesmysl. Ale ještě v pondělí byla ve hře varianta, že bude plošné zastavení splácení všem, i těm, kteří to nepotřebují. Což by banky a úvěrové společnosti přišlo na více než 100 miliard a prostě by přestaly půjčovat. Naštěstí si to ve středu Schillerka po nátlaku bankéřů rozmyslela a zastavení bude jen pro toho, kdo o něj požádá.
Odpovědět
@viados ano, my taky nechtěli aby nám to automaticky odložili. Tak je správně, že to daji jen těm kdo to potřebuje a stojí o to
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?