Bral jste si někdo hypotéku kolem 1.400 000 Kč?

Chceme si brát hypo na 1.400.000,-Kč na byt v Kladně, já jsem na mateřské a manža má 22 čistého. Půjčku máme 200tis. spátku kolem 4tis. Byl jste na tom někdo podobně? Dali Vám hypo? Realitka na mě dost tlačí, tak zda do toho asi tak jít... Prosím ne nabídky fin.poradců, spíše Vaše zkušenosti... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
My si brali hypo na 1 300 000,- Kč, taky okres Kladno. HB nám byt ale odhadla níž než byla kupní cena, tak jsme si museli vzít navíc ještě od ČSOB Půjčku na lepší bydlení. Čistě hypotéka je necelých 1 100 000,- Kč, a dali nám ji v pohodě, do té doby jsme měli jen půjčku na auto, taky cca 4 000,- Kč. Ale pravda je, že já v té době ještě pracovala, takže celkový příjem v hrubém cca 43 000,- Kč...
Odpovědět
Stačí trochu pátrat po netu... :-/D a hledat, co potřebuju vědět!:-) http://finance.idnes.cz/ceska-sporite...
Odpovědět
ahoj, my berem hypo milion... manzel ma 28 cistho plus jeste neco ja :-) budeme ji mit na 20 let, cca 6000 - 6500,- mesicne...ale nemame zadne jine pujcsky, leasingy, nic... jinak na smaostatny manzeluv plat nam spocitali max vysi uveru 1,8mil....
Odpovědět
Profilova fotka
Brali sme si 1,7mil.Manžel má čisté cca 35tis.ja som na MD. Brali sme si to na 30rokov,splácame mesačne 10900kč+poistka uveru myslím 490kč. Dost významné je aj kolko Vás je,radím Vám íst do toho kým máte deti.My sme boli už štyria ked sme si brali hypotéku,dovtedy sme boli v nájmoch( a plazili sme rovnako ak nie viac za tie nájmy ako teraz na hypo). Žiadnym kalkulačkam na nete ohladom výpočtov splátok,hypoték never,zájdi si do banky,najlepšie do vašejkam chodí manželova výplata ,a oni vám vypočítaju ako to vypadá..držím palce ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my si budeme brát 1,8 mil. Dohromady vyděláváme cca 35 tisíc. Předběžně nám hypotéku vypočítali na 25 let, necelých deset tisíc + pojištění. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tak my máme dohromady jen 27tisíc (já jsem na MD) a brali jsme si 1,9mil. K tomu máme ještě 300tis. půjčku od státu a ještě splácíme jeden malinký úvěr. A hypo nám dali, klidně jsme si mohli vzít ještě více. Takže si myslím, že vám to v pohodě dají.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?