Bytové družstvo Jak bydlet doma - zkusenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Mate zkusenosti s bytovym družstvem Jak bydlet doma? Na ich strankach je velmi malo informacii a znama nad tym uvazuje. Osobne mi to pride ako kulisarna a urcite by som do toho nesiel.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, prosím všechny, co mají co dočinění s tímto bytovým družstvem, ať mě obratem kontaktují na e-mail: bytovedruzstvojakpodvod@seznam.cz. Předal jsem to právníkovi. Děkuji
Odpovědět
@radka_biskupova Dobrý den, prosím o telefonní číslo na vás. Děkuji
Odpovědět
@jiri_koutensky Prosím o telefonní číslo na vás
Odpovědět
Dobrý den, prosím jestli má někdo zkušenost s tímto bytovým družstvem s normální koupí nemovitosti v jejich vlastnictví na hypotéku. Já mám vyřízenou hypotéku oni nemovitost. Chci ji od nich koupit. Děkuji.
Odpovědět
Ještě bych doplnil, že nemovitost je nabízena přes realitku se sídlem v Brně.
Odpovědět
pokracovanie u znamych nedavno sa pred domom objavili policajne auta s nejakym panom s luxusnym autom. V rukach mal nejake papiere. Predpokladam, ze nic dobre z toho nebude. Aky sposobom moze druzstvo vystahovat obyvatela domu/bytu pri neplateni? Jak to prebieha? Co sa deje s vecami (nabytok, elektronika)? Ako je to napr s nahradnym ubytovanim, ked si povodny majitel nic nezozenie?
Odpovědět
pokracovanie u znamych bola im odpojena elektrina na ziadost Mayfair Consulting. Ponukli 100tisic za okamzite vystahovanie. Inak sa caka sud, ktory rozhodne o vystahovani.
Odpovědět
@people a víte důvod vystěhování? Platili jim nájem?
Odpovědět
Tak znamy sa museli vystahovat 😞 Neviem ziadne detaily, podmienky, vysky splatok atd. Ale prepokladam, ze to nezvladali splacat.
Odpovědět
@mouckapodvod žaloba je u vrchního soudu spolu s trestním oznámení
Odpovědět
Článek se načítá
Také podávám žalobu, pomohla by mi jakákoliv spisová značka soudního spisu k tomuto problému, jakbydletdomapodvod@seznam.cz Platí se čistý nájem, nic se nesplácí. Takže si mužete myslet, že splacíte formou nájmu ale není to tak.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, že Bytové družstvo, případně společnost Assets, prodali "Vaši nemovitost" dalšímu subjektu? A kterému? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj všichni, po delší odmlce jsem zpět a plně všem k dispozici - takže kdo má s panem Moučkou co dočinění - ať se mi neprodleně ozve na e-mail: bytovedruzstvojakpodvod@seznam.cz Něco se chystá a nebude to malé☺️
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?