Menu Forum

Hypoték 100%

14. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sunnzyyk
Registrovala se 22. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
sunnzyyk
Registrovala se 22. června 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
 Zdravím, chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenost se 100% hypotekou v současné době a případně u které banky. Bylo nám řečeno že už je téměř zakázáno takové hypotéky dávat, max 85% tak by mě zajímala vaše zkušenost. Chtěli bychom 2 mil, náš čistý příjem je cca 34 tis. Nemáte to někdo podobně? Děkuji!
27. led v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adelinkkaa
41
Registrovala se 20. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 831 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adelinkkaa
41
Registrovala se 20. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 831 příspěvků. Má 49 přátel.
 My si brali 100% hypo pred 4 lety a bez problemu...taktez mame mesicni prijem 34tis ale jsem na rodicaku ....jo a mame u KB 2 mil
27. led v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
25
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 777 příspěvků. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
25
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 777 příspěvků. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @sunnzyyk odkud jste? Já myslím ze by to určitě šlo, případně nějakým meziuverem. Nám.vše vyřizuje poradce i komunikaci s bankou, máme stejnou výši na nižší příjem započítány a další věci tak jsme rádi že nehonime vše sami.
27. led v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaire22 (30 r.)
116
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků a 1 album. Má 66 přátel. Roudnice nad Labem , Region Litoměřice.
  • Přestavuji byt
    Roudnice nad Labem, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
klaire22 (30 r.)
116
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků a 1 album. Má 66 přátel. Roudnice nad Labem , Region Litoměřice.
  • Přestavuji byt
    Roudnice nad Labem, Region Litoměřice
 My akorát jednáme o 100% hypotéku a zatím se vše vyvíjí dobře a nikde nikdo problém nevidí. Příjem máme stejný jako vy. Tak snad to klapne emoticon Jednáme u české spořitelny emoticon
27. led ve 20:14  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hankan2
Registrovala se 28. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hankan2
Registrovala se 28. března 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků.
 My to nyní též řešili. POtřebovali jsme 2.300.000. Příjem jsme měli trošinku vyšší, ale jen o fous. A téměř to nešlo. Asi by to někde prošlo, ale byla to pruda, pořád jsme něco dokládali (manžel je OSVČ a to byl problém)Nakonec jsme šli do 90% a těch 10% si půjčili. S tím, že po schválen hypotéky si vezmeme nezajištěný úvěr n těch 230000, abychom peníze vrátili rodině. Těch 90% má výrazně lepší podmínky a to prošlo v pohodě. Nakonec jsme byt prodali rychle a tím se i těch 230000 vyřešilo bez úvěru. Držím palce emoticon
27. led ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce
Vladimír Švorba PRO

Služby - finanční a právní poradenství - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce
Vladimír Švorba PRO

Služby - finanční a právní poradenství - Region Praha
2
 100% hypotéku lze získat, vždy však samozřejmě záleží na všech parametrech obchodu.
Pokud kupujete byt, tak informace jsou zde: http://svorba.cz/kde-lze-ziskat-100-hypoteku-na-koupi-bytu/
Pokud se jedná o domek, tak tam to bude ještě trochu jiné.
27. led ve 21:56  •  www.svorba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnzyyk
fotoportrét
fotoportrét
sunnzyyk
 Sice opožděně ale díky všem za zkušenosti! emoticon
14. únor v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí