Hypotéka 2018 - jaký úrok vám banky nabídli?

Zobraz úvodní příspěvek
Obsah příspěvku se sám nabízí .... Jaké podmínky a jaký úrok vám banky nabídly? Díky za odpovědi.
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@tulda27 Ten papír jsem nechal doma, ale v RPSN byly zahrnuty 2 vklady (před stavbou a op dokončení stavby), pojištění, nějaké to expresní čerpání a možná ještě něco.
Odpovědět
@koky999 my měli bez pojištění nabídku na 2,99 z ČS i KB.
Odpovědět
@koky999 ..na tuhle částku je to šíleně vysokej úrok...
Odpovědět
Profilova fotka
@koky999 musí tam toho být víc, jestli se nepletu RPSN platí po celou dobu platnosti úrokové sazby (je samozřejmě možnost, že ten ukazatel špatně chápu) a pak je to drahé. Ta částka pojištění se platí ročně nebo měsíčně? Jen vklad to zvedá o cca 0,1%. Tak je tomu třeba u nás, úr. sazba 3,09, RPSN 3,19
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Jakou máte aktuálně nabídku úrokové sazby? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme refinancovat a máme nabídku 2,59 už dokladame potřebné věci, půjdeme jinam, stávající ČS nebyla schopna nabídku od hypotecky dorovnat. Náš fin. poradce říkal, že ke hodně dobrá nabídka. Podmínka byla jen mít účty u nich, manžel dosáhne na premiovy účet u nich zdarma a je to ještě lepší účet než má u ČS, co se týká zahraničních služeb. Druhý účet na mě bude jen pro odesílání hypotéky, ale jinak si nechám svůj stávající účet. Takže se nám to vyplatí, jinak žádné pojistky a tak mít přes ně nemusíme.
Odpovědět
@janap26 dneska mi kolegyně říkala že 2,49 s pojištěním na 10 let fix.
Odpovědět
@jajinka121 Od koho prosím? Já mám nabídku 2,79 bez pojištění na 10 let fix, nebo 2,69 s fixem na 5 let...
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý měsíc 2,69 fix na 10let
Odpovědět
Profilova fotka
v lednu jsem zažádal refinancování na 10 let 2,29 % - ale byla akce jen snad 2 týdny. smlouva a vše podepsané, teď budu rok čekat až skončím u současné banky a přejde dluh do nové banky Hypotéka na 18 let přes 2 miliony
Odpovědět
Jaký máte názor, nabídli mi při refixaci 2,45% na 5 let, je to bez pojištění , které nechci, hypo cca 2,5 mil = méně než 50% tržní hodnoty. Špatné to asi není, je vůbec reálné sehnat někde něco ještě lepšího?
Odpovědět
@ondrej190 Od jaké je to prosím banky?
Odpovědět
Článek se načítá
Hypotecni banka.
Odpovědět
@ondrej190 A na delší dobu to nenabízejí?
Odpovědět
Nepoptaval jsem delsi dobu,tak nevim. Podle toho,co se pise i v tomto vlaknu i jinde na netu to vypada na hodne dobrou nabídku,asi nejaka individualni sazba. Tak ji asi vezmu.
Odpovědět
@ondrej190 Je to hodně slušná sazba a pokud neplánujete nějaké změny, tak bych si ji určitě nechala prodloužit - mohli by ji nabídnout min. na 7 let (ne-li 10 let). Můžu se ještě zeptat z jakého základu vycházejí a jak máte v nabídce zohledněny slevy z úrokové sazby? Já mám od nich nabídku 2,79 % (základní úroková sazba 3,09% - akční sleva 0,30 %). Jedná se o nabídku přes e-mail: se dvěma účty u ČSOB a s pojištěním nemovitosti od ČSOB Pojišťovny. Je to standardní nabídka na 5, 7 i 10 fix. Mohli by požádat ještě centrálu o individuální slevu. Osobně tam teprve půjdu.
Odpovědět
Není v telefonu ( http://www.deviceranking.cz/phone/157... ) žádná aplikace pro sledování sázek?
Odpovědět
Profilova fotka
Byl jsem teď v několika bankách a nejnižší úrok nabídli v unicreditbank (2,2%, v případě životka u nich 2,0%). Druhá nejlevnější je stavebko u ČMSS s překlenovacím úvěrem s úrokem 2,37%. Na třetím místě spořitelna, u které máme učet a milion produktů s 2,46. Tak ještě budeme psát, jestli s tím něco neudělají. Teoreticky prý můžou, když uvidí konkurenční nabídku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Mam nabidku od modre pyramidy na urok 2,10. Je to ale hypouver. Chtel bych spise klasickou hypoteku. Jaky mate na to nazor? Urok je hodne zajimavy...
Odpovědět
Profilova fotka
@perseus10 Rozdíl mezi hypotékou a hypoúvěrem je v tom, že u hypotéky se Vám každou splátkou snižuje částka jdoucí na úroky a tím pádem zvyšuje částka, kterou splácíte. U hypoúvěru je to po celou dobu fixace fixně. Musíte si to spočítat včetně všech poplatků a pojištění. Úroková sazba není to jediné co Vas musí zajímat. Já jsem si tím taky prošel a hypoúvěr mi ve výsledku vyšel o něco výhodněji (mám sazbu 1.69).
Odpovědět
Aktuálně některé banky dokážou dát hypotéku se sazbou za 2,09% což je dobrá sazba. Vyřizovala jsem menší hypotéku minulý měsíc a úrok o trochu vyšší, ale u té mojí malé částky nebyl žádný velký rozdíl.
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?