Hypotéka 2018 - jaký úrok vám banky nabídli?

Zobraz úvodní příspěvek
Obsah příspěvku se sám nabízí .... Jaké podmínky a jaký úrok vám banky nabídly? Díky za odpovědi.
Odpovědět
@pajapo ještě jsem zapomněla říct, že máme 70% hypotéku
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielakr děkuji. Zkusíme i tuto banku:-)
Odpovědět
taky ještě dost záleží na jakou je to částku...
Odpovědět
Profilova fotka
Srpen ještě jsme stihli 2,19% bez pojištění, 80% tudíž 2600000 za 11 500 a fixace 10let a splátky na 25let. Unicreditbank
Odpovědět
Profilova fotka
@cvachna Pěkný úrok. O tom se nám může jenom zdát ...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajapo a to ještě jsme dům bungalov 4+kk 120m2 a zahrada 600m2 13let starý koupili za 3250 000 10km od dálnice a krajského města. 10let jsme čekali a vyplatilo se
Odpovědět
Profilova fotka
Refinancování skoro rok dopředu, chtěla jsem krátký fix (2roky), zbyla jen KB, úrok 3,19%, úvěr asi 1.2 mil. Teď dorazila nová sazba od ČS na pozemek za 3.5%, budeme se ještě snažit dostat níž, držte palce 😉. Odejít nemůžeme, hypo na dům je v dnešní době více než výhodná.
Odpovědět
@tulda27 KB umí dát na refinanc 2,99% ale záleží na schopnosti poradce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ČSOB momentálně 3,09%, fix 10 let, na částku 2,3mil. Nějaké nové info někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma my jsme spokojení, budeme to platit asi 14 měsíců, těch pár stovek mě už nevytrhne :) Spořka nakonec dala 3,19%, 3 roky fix, úvěr malý (asi 850 tis.)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma Píšete, že záleží na schopnosti poradce... Myslíte, že člověk, který přijde do banky sám si takové podmínky nevykomunikuje?
Odpovědět
@pajapo vzhledem k tomu ,že lepší úrok schvaluji ředitele poboček tak záleží na spoustě okolností,kor u refinancovani .Měli jsme teď několik klientů od CS a ač šlo o jejich klienty tak jim na refinancovani nenabidli dobrý úrok a tudíž se jim vše zařídilo jinde .Taky záleží o jakou částku jde .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně dnes volala finanční poradkyně, že jsme u ČS dostali úrok 2,79 % na fix 5, 8 nebo 10 let a odhad zdarma (jinak 5 500 Kč).
Odpovědět
Profilova fotka
@koky999 amohu poprosit o výši a RPNS?
Odpovědět
Profilova fotka
2,59 % - Hypoteční banka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V půlce prosince 2018 jsme refinancovali a máme 2,59% na 5 let, další možnost byla 2,69 na 7 let. Je to Hypoteční banka.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatulka pěkná sazba, ale jaké jsou k tomu podmínky? nutné pojištění? jaký fix? jaká výše? jaké LTV? děkuji
Odpovědět
@kaatulka chtělo by to vždy napsat více informací, tento údaj je trochu o ničem v aktuální době na trhu.
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo něco nového? Nám se podařilo na 2,89%, 7let fix, 65% LTV. Nevím, jestli by šlo ještě níž... Jo a bez pojištění!! Náš zásadní požadavek.
Odpovědět
Řešila jsem to včera, Unicredit má akci na 2.39 fix 10 let a nutné pojištění nebo za 2,79 bez pojištění, odhad zdarma. KB a ČS nabídka 2,99, RB 3,49. Chceme výstavbu, tak snad je v UCB v pohodě pak čerpání.
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka121 A kde je info k akci Unicreditu se sazbou 2,39 %? Nikde to nemůžu najít.... Díky
Odpovědět
@vladimirsvorba to nevím, já mám toto od Hypotecni poradkyně a to dokonce od dvou, volala jsem pak ještě známé zda nemá něco lepšího a říkala ze se umí dostat i na 2,29 v UCB,ale my chceme jen 2 mil a to bude asi u vyššího objemu, tak čekám na propocet zda bude lepší 2,39 s pojistkou nebo 2,79 bez ni a případně zda pojištění měsíčně placené nebo předplatitele jednorázové na 5 let.
Odpovědět
@vladimirsvorba zkuste spis bankéře se kterým v UCB spolupracujete, je divné ze info nemáte, já dělala na asistentku hypotečním poradcům a chodilo nám to vše vždy do mailu od bankéřů a měli jsme tak aktuální sazby vždycky.
Odpovědět
@pajapo -ziska to človek aj sam.Ja som si 2 krát vykomunikovala lepšie podmienky ako moj hypotecni poradca..bolo to ČSOB/Hypotecni..len treba vyjednávať a mať na to cas
Odpovědět
@vladimirsvorba taktéž o 2,39% z Uni nikdo neví, nejnižší mají 2,59%. V pondělí toho obvolám více.
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka121 Tak bvy to prezentujete jako oficiální akci Unicreditu, ale oficiální informace o ní nikde nejsou. Mají 2,59 %, ale s jednorázově placeným pojištěním. Bez pojištění 2,99 % p.a.
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka121 A osobně bych do UCB se svojí výstavbou nešel, nevím, jestli už třeba ten systém čerpání u výstavby nezměnili kuprospěchu klientů, ale byla to vždy bída. Chtělo by to pořádně prozkoumat, jak jsou na tom aktuálně s čerpáním u výstavby.
Odpovědět
@vladimirsvorba mě nepřišlo že je to oficiální akce UCB. Prostě to byla nabídka od dvou poradců ze dvou společností, jestli mají nějaké slevy na sazby nebo je to sazba pro každého nevím, ale přišlo mi z rozhovoru že 2,39 s pojištěním je pro všechny a druhá nabídka na 2,29 už byla se slevou a nebyla jistá. Co se týče té výstavby tak se toho taky trochu bojím, moc nevím jak to pak v UCB je, přišla mi nejlepší RB, ale sazba už je tam o dost vyšší. Nebojujeme s vlastními zdroji, tak snad by to nebylo až tak složité.
Odpovědět
Profilova fotka
@tulda27 Ještě jsem neměl vše černé na bílém. Jedná se o výši 4,6 milionu na 30 let, úroková sazba je 2,72 %, fixace na 5 let, RPSN 3,46 %. Součástí podmínek je i pojištění nemožnosti splácet v ceně 1596 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@koky999 Zdravím, díky, takže v RPSN je zahrnuto i to pojištění? A ještě něco ne? ten nárůst je totiž výrazný a hned ta nabídka už není tak výhodná jak se na první pohled zdá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?