Hypotéka na rodičovské

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost nebo nevíte. Je možné, abych si vzala hypotéku a byla bych hlavní žadatel a manžel spoluzadatel, když jsem na rodičovské dovolené? (on má smlouvu na dobu určitou). Je to reálné nebo ne? Děkuji za reakci.
Odpovědět
Profilova fotka
Take sme to tak mneli a bylo to bez problemu. Mame u csob. Pojistka uveru musi byt na nej, kedze je hlavnym zdrojem prijmu 🙃
Odpovědět
Nam hypoteku KB nabidla i presto, ze ja jsem na rodicaku a manzel ma smlouvu na dobu urcitou.
Odpovědět
@kaatulinkaa není problém mít hypotéku při pobírání RP. Dokládala jsem papír z úřadu o výši příspěvku. Měla jsem teda vysokou částku. Hypotéku mám u KB.
Odpovědět
Profilova fotka
Banky teď mají nové, přísné podmínky.. bratránek teď se ženou taky žádali a neuspěli. On má smlouvu na neurčito a žena je na mateřské. Samy v bance jim řekli, že když by přišli o měsíc dříve, hypotéku jim schválí, ale teď jak jsou nové podmínky tak bohužel neuspěli. 😞
Odpovědět
@prochazkovaklariisa Jak je to dlouho, co se podminky zmenily? Ted po nouzovem stavu?
Odpovědět
@prochazkovaklariisa asi bude záležet na bance, ale většina právě podmínky uvolnila,aby nestál trh.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Ano.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitoma naopak málo kdo na hypotéku dosáhne. Bratránek pracuje v automobilovém průmyslu a to je pro banky vykřičník, jelikož auta se neprodávají a s ekonomikou to jde do kopru.. Ale jak píšete, každá banka to má jinak. 🙂
Odpovědět
@prochazkovaklariisa proto se uvolnila ta opatření DSTI, DTI a LTV je na 90% takže jde o dost rozhodující krok.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?