Hypotéka UniCredit 2021

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala jaké máte zkušenosti s hypotékou od UniCredit? A jak dlouho jste čekali, než vám úvěr schválili? Všechny dokumenty včetně odhadu (koupě domu= odhad byl totožný s prodejní cenou, Rekonstrukce= odhadce nám odhadl částku na rekonstrukci o 120000 méně, takže krom 80% vytasíme ještě zbytek peněz z naší kapsy) jsme poskytli bance přes našeho bankovního poradce. Teď vyčkáváme, jaký bude jejich verdikt. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@nootanootnoot trvá to ve všech bankách, takže to chce trpělivost a občas ověřit aktuální stav.
Odpovědět
@vladimirsvorba to čekání je se přiznám opravdu nekonečné. Prvně jsme zaplatili odhadce, čekali týden než se nám ozve, dalších 5 dní, než vyhotoví odhad, pak se dozvíme, že odhad byl nižší, než bychom chtěli. Naštěstí jen o 120 000 Kč. A teď další čekání, jestli jsem pro banku dobrým klientem.
Odpovědět
My jsme u nich řešili hypo před 5-ti lety a všechno bylo docela rychlé,asi je teď jiná situace,těžko říct...
Odpovědět
@cumprlicek také nevím, jak to probíhá. Četla jsem plno recenzí, ale ty už byly staré. Jak UniCredit nikdy, že jsou strašně přísní. Jediní oni měli nejlepší úrok, se kterým by mi krásně vyšly splátky vzhledem k částce o kterou žádám. Takže teď máme k dispozici o více než 20% z celkové hodnoty nemovitosti. A stále jsem nervózní, jak mě, jako klienta posoudí. Ne, že bych bankovnímu poradci nevěřila. On říká, že nevidí problém ve schválení, ale přece jen hlavní slovo mají ti, kteří to schválí.
Odpovědět
My brali hypotéku u UCB letos v létě. Byl to tedy refinanc s navýšením o rekonstrukci. Měli nejlepší úrokovou sazbu a levnější pojištění. Vše probíhá hladce, máme za sebou druhé čerpání. Za mě super jednání, rychlost, spolehlivost. Ale my natrefili na fajn odhadce a příjemnou paní v bance. Už tohle dělá hodně v naší spokojenosti. Taky jsme vše řešili přes poradce a ten s bankou spolupracuje dlouho.
Odpovědět
@martites U nás byl odhadce, také fajn pán. Přišlo mi, že se snažil, co to šlo. Teď uvidíme, komu se naše žádost dostala na schválení pod ručky 🙂 🙂.
Odpovědět
@nootanootnoot myslím,že postačí vzpomenout nabídky z jiné banky a nebude problém 😁 my tehdá přecházeli z komerční,měli jsme to celkem komplikované a vše dopadlo ok...jen nám tedy nanutili povinně investiční pojištění a úcty navíc 🙈
Odpovědět
@cumprlicek Tento týden v úterý nám to banka schválila a ve čtvrtek jsme byli podepsat smlouvy 🙂 🙂
Odpovědět
@nootanootnoot tak to gratuluji,ať se daří 😊
Odpovědět
My jsme měli dříve vyřízené stavební povolení než hypotéku (ČS), takže buďte v klidu 😀
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?