Inkaso. Přeplatky se prý vracet nemusí

Dobrý den, trápí mě teď jedna věc ohledně inkasa.Mám pronajatý byt,inkaso se platí 2000 Kč, moc tu nejsem, takže spotřeba minimální, čili jasně nedosáhnu té hranice 2000 Kč,nikdy jsem nic nedoplácel.Teď bych chtěl ukončit nájemní smlouvu a čekám, že mi budou přeplatky vráceny, jenže paní domácí se najednou ohání tím, že ve smlouvě nic takového není, že tam je jen to,že když to přeplatím, tak jí to budu muset dát.A to je pravda, nic o tom,že mi něco dá zpátky, ve smlouvě není, i když při uzavření smlouvy říkala že se to vrací zpátky.Můžu si to nějak nárokovat?Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Dík za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pokud nemáš ve smlouvě napsáno zúčtovatelné poplatky, tak máš asi smůlu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim,ze taky nemas narok,jo co neni ve smlouve :-S je to des,uprimne,me osobne by ani nenapadlo psat,ze mi majitelka ma preplatek vratit,podle me logicky pokud neco dluzim, zaplatim, pokud preplatim, majitel by mel vratit,ale lidi jsou ruzni a pokud nemusi(neni to ve smlouve),tak to proste nevrati...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?