Menu Forum

Kde kromě KB nabízí 120% hypotéku ? s tím že část je na nemovitost a část je neúčelová ?

10. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků. Má 11 přátel. Nové Strašecí, Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků. Má 11 přátel. Nové Strašecí, Region Rakovník.
 Moooc prosím o radu . Děkuju na netu jsem našla jen neznáme banky .
4. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
103
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 6740 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
niccky.z
103
Registrovala se 16. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 6740 příspěvků. Má 89 přátel. Region Praha - západ.
 @jitulka188 no ani u KB to neni tak jednoduche nejlepe je zajit si do banky a poptat se na pravidla. Vim ze to nabizi i CSOB ale za urcitych podminek ktere se pak nevyplati.
V takovem pripade je najlepe si pobehat banky a udelat rozbor emoticon
4. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
 @niccky.z V komerční bance už jsem byla a mám od nich nabídku . Bohužel nemáme jinou možnost než takovou to hypošku . Potřebujeme doplatit starý byt (úvěr na starý byt).
4. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karel01
Registroval se 9. června 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
karel01
Registroval se 9. června 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha.
 Záleží na výši úvěru, ale dá se udělat kombinace hypotéky a úvěru ze stavebního spoření. Když je dostatečná bonita klientů, tak se to v některých případech může vyplatit (nebo je to nutnost, když nevýjde odhad).
Neúčelová část je v uvozovkách, člověk by ji měl vždy použít k bydlení, ale je fakt, že banky její využití příliš nezkoumají.

Kdybyste celý případ popsala trochu více, tak bych Vás třeba dokázal poslat do správné banky.
9. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy
57
Registrovala se 5. března 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 32 přátel. Třebíč, Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy
57
Registrovala se 5. března 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 32 přátel. Třebíč, Region Třebíč.
 @jitulka188 a musíte ten stary uvěr doplácet ja ho platím taky ješte dva roky a další novou hypo budem mit
9. čer 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaviki
1
Registrovala se 20. března 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 32 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
evaviki
1
Registrovala se 20. března 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 32 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 @jitulka188 proc nechces KB?
9. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
 @evaviki No chtěla jsem i jiné možnosti . KB neni jediná ...Ale to už je teď pasé . Padlo to ...Budeme to řešit jinak . Stávající byt pronajmeme (je velký zájem) a dál z toho budeme splácet úvěr. A my pujdeme taky do pronájmu . Do většího se zahradou ....Asi je to nejlepší řešení člověk neví co bude za 5-10let kvůli práci . A uvázat si zase 30 letou hypošku s vysokýma splátkama je blbost . Tenhle už za 15 let zplatíme a zatim to budem řešit takhle asi ...Jen najít dobrý pronájem tam kde chceme emoticon

Jinak všem moc děkuju emoticon
10. čer 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaviki
1
fotoportrét
fotoportrét
evaviki
1
 @jitulka188 tak i to je varianta.. ale budete cpat penize do neceho, co neni vase a vlastne je to stejne,jako ta hypoteka.. .. Mohli ste si zapocitat prijmy z pronajmu (tam se da z budouciho pronajmu uznat az 50%), vzit si druhou hypo na dum nebo byt a mit nemovitosti dve.. kdyby se cokoliv stalo, jedno z toho muzete prodat..
10. čer 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
fotoportrét
fotoportrét
jitulka188
 @evaviki Nejde to nám dvěma nepujčí na naše platy . A tchánova manželka k tomu nepřistoupila . Jinou šanci nemáme ...A v bance je pronájem nezajímal . my dva sami na hypošku na větší byt nedošáhnem ...A my natom nic tratit nebudem . Hledala bych nájem v ceně stejné jako je hypoška . Budem na tom stejně jen ve větším .
10. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí