Kdo má nyní nej hpotéku?

Má někdo přehled o tom, u koho jsou dobré podmínky? U koho je dobré vzít si hypotéku? Nemá někdo přehled o tom, u koho vzít hypotéku? Chceme s manželem koupit mini domocek, u kterého není nutná rekonstrukce, max vyměnit okna a některé dveře, jinak vnitřeki podle stavaře je naprosto OK. Dům stojí 2 900 000. Já mám na účtu 450.000 a manžel 630.000 cca. Chceme si půjčit tak, aby nám zbyla nějaká rezerva. Nejlépe 25 let. Manžel vyděláva kolem 35.000 Já kolem 16.000 (částečný úvazek). Máme dítě (5 let) a do dvou let plánujeme další dítě. Nyní žijeme v pronájmu 2+1.
Odpovědět
Zkuste raději poradce. Odkud jste? Mohu doporučit poradkyni z Pr-Východ.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlépe tam, kde vám jí dají. Vždy se můžou vyskytnout detaily, které ovlivní výběr vhodné barvy. Najděte si zkušeného poradce ve vašem okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dobrou zkušenost s hypoteční bankou. Úrok 2,39%
Odpovědět
Kb dava ted 2,39-49
Odpovědět
Mám z října hypo u KB za 2,29% a teď jsou schopni prý dát i 2,19% ale podmínky nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna tento měsíc jsme podepsali 2,12 % , přímo na pobočce Unicreditu, bez žádných poradců. Mohu Vám zaslat kontakt na pána co nám to zařídil.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Možná, to není úplně nejrychlejší reakce, ale někdo další třeba taky využije. Ve vašem případě bych určitě navrhl tzv. Off setovou hypotéku. Co vím nabizí 3 banky na tomto Trhu Fio, Aribank a Moneta. Výhody offsetové hypotéky je ta, že své vlastní rezervy můžete z hypotéky vytáhnout kdykoliv je třeba a v momentě, kdy třeba není tak se vám o vaše rezervy poníží částky hypotéky ze které se vám počítá urok. př: mám hypotéku na 1 000 000 kč. vlastní rezervy 300 000 Kč, když je dám na Spořící učet tak mi vydělávají cca 1,3 %. když je dám do hypotéky, tak urok z hypotéky (dejme tomu 2,19%) se mi nepočítá ze 1 000 000 ale ze 700 000 Kč, takže mám de facto 300 000 zhodnocené lépe než na SU. V případě že mi odejde auto tak třeba 200 000 beru z hypotéky zpět k sobě a urok se i počítá za částky 800 000. ... z těchto 3 bank: má moneta nejhorší podmínky čerpání offsetu -samý poplatek. air umožňuje dát do hypotéky jakkolik částku ale vychází se základní urokovou sazbou daleko huře než fio ta umožňuje dát ze svých úspor proti hypotéce minimálně 50 000 ale ten kdo tento typ zvažuje tak tohle je maličkost. --- Add unicredit kdo tady něco zmínil. urok pěkný ale je tam podmínka pojištění, které se platí celé na začátku a z toho se počítají uroky - prakticky pojištění na půjčku, proto pak RPSN vyletí nahoru jako blázen. Za mě rozhodně ne moc průhledné, nemohu doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Fio nebrat ani zadarmo. Jakmile budete potřebovat řešit něco ne zcela standardního (u mě to bylo třeba převzetí účtu z dědictví), tak je to anabáze na xyz návštěv a telefonů a náběh na šedé vlasy z neprofesionality všech, se kterými tam přijdete do styku.
Odpovědět
@zmrz_lina Ano bohužel musím souhlasit, že podmínky jsou prakticky nejlepší na trhu, ale Fio prakticky nic jiného, než bezproblémové hypoteky neumí. Jakákoliv blbost je tam zádrhel na x týdnu a to nejen s hypotékou, ale i s Bú. Takže za mě paramatrově Fio i tak vychází nejlépe ale modlit se ať nenastane nějaký (jakýkoliv nestandard) V tom musím bohužel souhlasit. /profesionalismus a fio prostě nejde dohromady/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?