Úrokové sazby v červnu 2017

Ahoj, kdo máte prosím aktuální zkušenosti s hypotékou a úrokovými sazbami? Zajímá mně, jakou úrokovou sazbu Vám banka nabídla. Děkuji.
Odpovědět
2,57 RB, offset, fix 3 roky
Odpovědět
@jolinarcz Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim co je offset, ale neni 2,57 docela dost?
Odpovědět
@kacasa offset je speciální typ hypotéky. V podstatě nám peníze na spořícím účtu snižují výši splátky. Více je třeba tady: http://www.penize.cz/hypoteky/254463-... Takže při takovémhle typu hypotéky to zase moc není a bohatě se nám to vyplatí.
Odpovědět
1,89% fix 5 let, komerčka, bez pojištění
Odpovědět
Profilova fotka
@peta123456 Dobrý den, jakou potřebujete splatnost a fixaci? Mám přehled všech sazbe pro všechny banky a pásma.
Odpovědět
@tomjanecek Dobrý den, splatnost co nejdelší, ale vzhledem k věku můžeme jít na 24 let a fixaci na 5 let.
Odpovědět
Profilova fotka
@peta123456 Dobrý den dnes to začnu zpracovávat. Kam Vám to (jde o soubor Porovnání hypoték viz můj web) mohu poslat (mail mám v profilu, nemusíte nic zveřejňovat)? Děkuji a fajn den.
Odpovědět
My ČSOB, LTV 90%, úrok 2,39 % fix 5 let.
Odpovědět
Profilova fotka
KB, 80% LTV, 1,89% urok, fix 5 let ale jeste resime..chceme delsi fix
Odpovědět
@kacasa Máte v tom pojištění nebo ještě něco jiného, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@peta123456 teprve to resime..takze na konecnou nabidku cekame
Odpovědět
Článek se načítá
Refix LTV do 70% bez poistenia: CSOB: 1,99%, 5/8 fix CS: prva ponuka 2,51% druha ponuka 2,19% + vyplatenia premia = 1,7% (po rozpocitani premie do mesacnych splatok)
Odpovědět
@deto_oesya co zahrnuje vyplacen premie prosím? To jste se dostali na 1,7?
Odpovědět
@peta123456 Ked som uzatvaral hypoteku v CS dohodli sme sa, ze ak u nich ostanem na dalsie fixacne obdobie, vyplatia mi financnu premiu. Kedze mi konci fix a ja som sa rozhodol u nich zostat, tak mi ju vyplatia. Tu som teda zohladnil tuto premiu do mesacnych splatok, cim mi defacto sa snizi urokova sadzba na 1,7%.
Odpovědět
@peta123456 Mimochodom, ponukli mi este urok 1,99%, ale bez premie na 5 rocny fix. Bez nutnosti poistenia, ale to az take vyhodne nie je ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?