Úrokové sazby v roce 2014, jakou vám banka dala?

Profilova fotka
Zdravím, je tu někdo kdo si vyřizuje hypotéku od listopadu 2013 - ledna 2014? Jakou úrokovou sazbu vám banka dala případně přislíbila? Díky :-)
Odpovědět
1
2
@rozinkaaa V IP
Odpovědět
@rozinkaaa 2,99% v ČS. Jinde jsem se neptala. Jde nám o částku 300-400 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@asen nic mi nepřišlo :-)
Odpovědět
známá uzavírala HYPO 100 % s urokem 3,5 % na 3 roky (3.1.14) což není špatné .... lepší úrok samozřejmě vyboxuje člověk co nepotřebuje 100% HYPO a nějaké peníze má - případně při ukončení fixace a hrozby že uteče k druhé bance ....
Odpovědět
@wbc U jaké banky známá tuto sazbu prosím dostala?
Odpovědět
Komercni banka
Odpovědět
@wbc Děkuji
Odpovědět
Mám hypo u ČS, přišla mi nabídka na další fixační období na 5 let a původní nabídka byla 4,09%. Díky tomu že u nich mám běžný účet (cca 100,-Kč mesíční poplatek za vedení) mi nabídli snížení na 3,59%. Řekl jsem jim, že je to stále moc a pokud u nich mám zůstat, tak se musí trochu více snažit a dostal jsem 3,19%. Jinak jsem měl nabídku na refinancování od Wüstenrot na 3,09% při pětileté fixaci.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme refinancovali na konci loňského roku (20.12.2013) a nakonec jsme překvapivě zůstali u naší původní banky, pže jsme se po delším vyjednávání dostali na 2,79%. Máme ČSOB a pětiletou fixaci.
Odpovědět
Známej co dělá u ČS říkal že se u nich dá dostat až na 2,7 % ................ takže 2,79 % od ČSOB je velmi dobrý úrok... mě jako 10 letému zák. řekli 3,5 % tak jsem jim poděkoval a odešel a zrušil vše co jsem u ČSOB měl....
Odpovědět
Jen chci upozornit, že u půjček či hypoték není důležitý úrok p.a., ale RPSN. Podle RPSN porovnávejte produkty. Prostě vyžadujte vždy RPSN!!!
Odpovědět
My chceme refinancovat, nabidli nam 2,99 u KB ale musíme si tam nejen zalozit ucet, ale i posilat celou vyplatu nejen splátky :(
Odpovědět
Článek se načítá
@xalda Kolika procentní hypotéku to prosím máte?
Odpovědět
mely jsme 50procent a 5 let fixaCe
Odpovědět
@xalda KB sice dá 2,99 ale ta banka je RETRO ---- za všechno chtějí hloupé poplatky ..... zkusil bych MBANK .....
Odpovědět
Profilova fotka
2,79 od Hypoteční, podmínka byla jen založit běžný účet, na který bude chodit výplata u ČSOB, žádné poplatky, 5let fix
Odpovědět
@wbc ted by mela byt snad nejaka akce ze se poplatky a ucet neplati, ale je jasny ze v tom něco muze byt
Odpovědět
oni mají akci ale na ucet musi chodit nejaka minimalni hotovost a plati se poplatky snad i za prichozi platbu a odchozi .... doopravdy bych tuhle banku nikomu nedoporucoval je to banka ktera 3 roky spí a nesleduje trendy
Odpovědět
Dekuji za názor, urcite se budeme poohlizet na vice mistech..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@rozinkaaa Ahoj, my resime hypo nyni, takze uplne neodpovidam na dany dotaz, ale snad poslouzi odpoved obecne pro vsechny, co budou hypo resit. My dostali dobrou nabidku u KB. Pak jsme se sverili s nabidkou jeste v CS a Unicredit a v obou okamzite z fleku nabidli, ze tuto nabidku dorovnaji. Podle nasi hyp. maklerky (tak trochu znama) jsou ted banky s moznostmi vyrovnane a o klienty se perou. Rozhodne vyjednavat a davat najevo, ze pro vas dana banka neni jedinou moznosti. Jinak i ted v breznu jsme se dostali na velmi nizkou sazbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@wbc nakonec jsme si vzali hypo v KB a máme účet zdarama a poplatky min. :-)
Odpovědět
@rozinkaaa Však mají účet zadara ale musí se používat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wbc ale ten tam má parter x let a pokužívá ho, takže se pro něj nic neměnilo :-)
Odpovědět
@rozinkaaa a kolik vám teda dali jestli se můžu zeptat? Taky jsme vyřizovali zrovna v tom období, máme 2,19% ale není fixní, takže float, jednou z podmínek bylo i prostavit nejdříve 62% ze svých (Unicredit Bank)
Odpovědět
Já refinancuji, zůstávám u KB - 2,59%, 5 letá fixace.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme 2,39 float u UCB.
Odpovědět
@rozinkaaa ja bych jen chtela napsat, ze pro plny obrazek je dulezite take tzv. TLV jake mate a fixace. Jinak se tady srovnava nesrovnatelne...
Odpovědět
Profilova fotka
@angie.shy na plovoucí jsme neměli nervy.... máme nakonec fix 5 let a 2,99
Odpovědět
@rozinkaaa na fix je to celkem fajn
Odpovědět
Využijte akci - hypotéka do 85% hodnoty nemovitosti - garantovaná sazba 2,79%, zpracování úvěru - bez poplatku, odhad nemovitosti zdarma.. Platí od 1.4.2014 do 30.4.2014
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?