Prefabrikovana garaz

Hledam levnejsi variantu garaze. Má někdo zkušenost s prefabrikovanou betonovou garáží?Nebo s garáží plechovou zateplenou s fasadou? Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@emer6 tu plechovou s omítkou jsem viděla u známých a vypadala dobře. Zvenku těžko poznatelné, že je to plech. My ji plánujeme někdy v budoucnu také realizovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@zmrz_lina Dobrý den, rád bych se zeptal, zda jste tu plechovou garáž zrealizovali a popřípadě jaké s ní máte zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@svatik00 ne, zatím ne. Hudba budoucnosti.
Odpovědět
@zmrz_lina A stále o ni máte zájem nebo jste to přehodnotili? A vaši známí, u nichž jste tu garáž viděla, mají k tomu nějaké info ohledně výhod či nevýhod? My se právě chystáme také stavět a hledáme formu "levnější velké garáže". Zajímá mě právě celková životnost a zda nekoroduje od spodu, když je to jen tak položené např. na zámkové dlažbě. Nebo vzhledem k vlhkosti zda v zimě nenamrzají skla auta, nikde jsem to na netu zatím nenašel.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatik00 blíž jsme neřešili, máme to v tuto chvíli jako jednu z možností do budoucna. Až to bude aktuální, ponoříme se do problematiky víc. Nicméně - máme plechový zahradní domek a na podzim, jak dost pršelo, v něm bylo poměrně dost vlhko, na některých místech se i srážela voda na střeše.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?